image

Президент підписав закон про посилення покарання за знущання над тваринами

Президент України Петро Порошенко підписав закон, який передбачає посилення покарання за знущання над тваринами

Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо впровадження гуманного ставлення до тварин» і скерував до Кабміну пропозиції щодо вдосконалення окремих положень законодавчих актів України з урахуванням внесених змін. Про це йдеться на сайті Адміністрації глави держави.

З урахуванням положень нового закону буде внесено зміни до Кримінального Кодексу України. Згідно з документом, знущання над тваринами, скоєні із застосуванням жорстоких методів або з хуліганських мотивів, караються арештом на строк до 6 місяців або обмеженням волі на строк до 3 років.

Такі ж дії, вчинені у присутності малолітньої дитини, караються обмеженням волі на строк від 3 до 5 років або позбавленням волі на той самий строк.

Знущання над тваринами, вчинене з особливою жорстокістю, або якщо вони призвели до каліцтва чи загибелі, або вчинені групою осіб, караються позбавленням волі на строк від 5 до 8 років.

Раніше знущання над тваринами каралося від 50 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до 6 місяців до обмеження волі строком до двох років.

Нагадаємо, 22 червня Верховна Рада України ухвалила закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження гуманного ставлення до тварин». Відповідне рішення підтримали 257 народних депутатів.

Читайте також: Як зупинити знущання над тваринами в Закарпатті

Поліція затримала вбивцю собаки в Ужгороді

Як закарпатцям захистити тварин в аномальну спеку

.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com