image

Як доглядати за собаками в умовах поширення коронавірусу

Про необхідність особливого догляду за собаками в умовах поширення коронавірусу розповіли нацгвардійці.

Службові собаки 2 Галицької бригади залучаються до виконання завдань з охорони громадського порядку, охорони та конвоювання спецконтингенту. Саме тому, після того, як службові собаки потрапляють у військову частину вони проходять через дезінфекційний килимок. Після того у кімнаті помивки собак лапи та шерсть собаки обробляють розчином на основі спирту. Усі вольєри для утримання собак також піддаються обробці дезінфекційними та дезінсекційними розчинами.

Як розповідає лікар ветеринарної медицини старший лейтенант Роман Мисак, важливо обробляти саме спиртовим розчином, адже розчини з хлоровмістними препаратами можуть зашкодити собаці, і вона може втратити нюх.

«Окрім того усім собаки отримали комплекс вітамінів та мінералів, - розповідає Роман, - це наразі дуже важливо для них. Необхідно розуміти, що собака торкається лапами безпосередньо асфальту та землі, і дуже важливо обробляти її шерсть та лапки».

Ветеринар рекомендує тим людям, які наразі знаходяться на карантині і мають вдома собак, виходити на вулицю з домашніми улюбленцями для справляння природніх потреб. Після того ж, вдома, обов’язково проводити необхідні дезінфікуючі маніпуляції. Гуляти з тваринами краще там, де немає великих скупчень людей та інших тварин, особливо безхатніх.

Аліна Новікова

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com