image

Як у спеку захистити собаку від перегріву

Поради ветеринара допоможуть врятувати тварину від теплового удару.

Ветеринар Деррел Філіпс з Центру допомоги тваринам штату Міссісіпі поділився порадами для власників собак.

У спекотну погоду особливо важливо стежити за здоров'ям тварин. Теплове виснаження і тепловий удар можуть серйозно нашкодити собакам. На відміну від людей вони не так добре пристосовані до високих температур. Так що не беріть свого чотириногого друга на денну пробіжку.

«Якщо ви самі можете бігати в спеку, ще не означає, що зможе і ваш пес, - говорить Філіпс. - Собаки не потіють так, як люди. Єдиний спосіб охолодження для них - прискорене дихання, але це не рятує собаку на 100%». Особливо важко собакам великих порід: їм довше доводиться охолоджуватися.

Нормальна температура в собак вища за людську. Тому у спеку вони перегріваються швидше.

Вигулюйте собаку на світанку і після заходу сонця, коди температура знизиться. Якщо гуляєте у спекотний день, обов'язково беріть для тварини воду, краще з льодом. Якщо доводиться залишити собаку на вулиці, знайдіть місце, де є тінь.

«Якщо собака важко дихає, тривожиться, у неї підвищується слиновиділення або змінюється колір ясен, це може свідчити про тепловий удар», - каже Філіпс.

Якщо є підозра, що собака перегрілася, час вживати заходів. У першу чергу постарайтеся охолодити тварину. Філіпс радить полити тварину водою, або занурити лапи у воду.

lifehacker

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com