image

Як журналісти впливають на долю котів

Як відзначають експерти, інтернет і преса, ймовірно, сприяють погіршенню становища кішок.

"Соцмедіа ставлять домашніх тварин у безвихідне становище", - сказала Крісті Кіт, консультант організації Maddie's Fund, що займається порятунком домашніх тварин. - Зокрема, це призводить до того, що більша кількість людей заводять собі кішок, але не справляються з їх утриманням. Це відбувається, як правило, тому, що тварина перестає влаштовувати людини з тих чи інших причин (поведінка, зовнішність) або просто набридає. Хоча не існує всеосяжної офіційної статистики по бездомним тваринам, зростання числа притулків свідчить про збільшення числа таких тварин ".

  В одному з досліджень, проведеному на замовлення ASPCA в ряді штатів від Флориди до Вашингтона в період з 2007 по 2011 роки, повідомлялося, що кількість кішок в притулках за ці роки збільшилася на 111 відсотків. Проте фахівці не заперечують і позитивного впливу ЗМІ на долю кішок.

Так, пости з фотографіями бездомних кошенят призводять до того, що тварини вже через кілька годин можуть знайти своїх господарів. З іншого боку, дорослим кішкам і котам важче знайти житло - на це може піти при активному просуванні в пресі та інтернеті до тижня.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Редактор сайту - Костянтин Шевченко

    Тел.: +38 095 308 8778

    Ужгород, вул. Белінського, 24

    mail.prozak@gmail.com