Чи варто узаконювати одностатеві шлюби в Україні

Чи варто узаконювати одностатеві шлюби в Україні

  ЛГБТ-прайди – уже не  дивина для України, однак після кожного подібного заходу у ЗМІ виникає хвиля обговорень представників цих спільнот і їхніх дій. Чи не найбільше інформаційного шуму у мас-медіа спричинила інформація про можливу легалізацію одностатевих шлюбів. І хоча наразі відсутні будь-які законодавчі наслідки, які би стосувалися ЛГБТ, приводів для обговорення й надалі достатньо. Особливо, в контексті листа Нижньої палати Конгресу США, у якому політики просять забезпечити безпеку під час маршу єдності, який ЛГБТ-спільноти планують організувати на початку червня. 
ProZak у психолога: Гендерна рівність і дискримінація

ProZak у психолога: Гендерна рівність і дискримінація

  Один із попередніх матеріалів нашої рубрики «ProZak у психолога: Соціально активні жінки й фемінізм» викликав жваву дискусію у соціальній мережі Фейсбук, зокрема, про гендерну рівність. Відтак ми вирішили детальніше розкрити тему рівноправ’я жінок і чоловіків, а заодно й тему дискримінації, яка безпосередньо пов’язана з гендером і з якою так часто стикаємося у повсякденному житті, хоч і не завжди впізнаємо її. 
ProZak у психолога: На що вказує безсоння

ProZak у психолога: На що вказує безсоння

  Недоспані ночі бувають у житті кожного, і причини цього явища можуть бути геть різними: через маленьких дітей, з приводу хвилювання за своїх рідних, або ж узагалі через своєрідний спосіб життя, коли хочеться працювати вночі, чи “тусуватися” на вечірках до ранку, а відсипатися вдень. Однак є категорія людей, які періодично не можуть спати і не можуть змусити себе заснути, аби відіспатися, через що суттєво страждають...
ProZak у психолога: Трудоголізм як спосіб втечі

ProZak у психолога: Трудоголізм як спосіб втечі

   Криза змушує кожного з нас звертати увагу на свої прибутки й, за можливості, працювати більше. Однак не завжди спонукою до роботи є гроші. Існує категорія людей, які працюють заради самої роботи — трудоголіки. І це, на жаль, далеко не той випадок, котрий розуміють під крилатою фразою: “Оберіть собі роботу до душі, і вам не доведеться працювати”. 
ProZak у психолога: Що приховує в собі шопінгоманія

ProZak у психолога: Що приховує в собі шопінгоманія

  В одному анекдоті дають пораду, як довести жінку до божевілля: дати їй багато грошей і зачинити всі магазини. Приблизно у такому кризовому стані перебувають шопінгомани, коли не можуть реалізувати свої бажання. І хоча у манії до шопінгу найчастіше звинувачують жінок, серед чоловіків теж трапляється гіперрозвинене прагнення до купівлі речей. Просто чоловіча шопінгоманія здебільшого спрямована на придбання атівок і гаджетів, хоча трапляється, що й на одяг.