• 8XAEUQv_464

  Яких партнерів шукають заможні чоловіки та жінки(ДОСЛІДЖЕННЯ)

  Нещодавнє дослідження показало, що багаті жінки тягнуться до багатих чоловіків, а заможних чоловіків приваблюють стрункі жінки.

 • 2e9b0cb2

  ProZak у психолога: Соціально активні жінки й фемінізм

    Тему жіночності можна розкривати з багатьох позицій. На цей раз ми вирішили з’ясувати, що приховує у собі жіноча самореалізація й активність у громадському житті. Нерідко потреба у грошах змушує жінку працювати навіть в декретній відпустці. Однак є і цілком забезпечені мами, які не полишають роботу, через те, що насолоджуються власною активністю. Дотичною до теми виявився й фемінізм, яким захоплюються чимало жінок, називаючи себе феміністками, і зазвичай не розуміючи його суті.  

 • 1

  ProZak у психолога: Що таке інфантильність у чоловіків

    У кожного з нас бувають періоди в житті, коли нічого не хочеться робити через фізичну, емоційну втому чи з інших причин. Але є тип людей, у яких постійне небажання  працювати і здобувати щось. Вони почуваються комфортно, коли їх не чіпають. Схожа поведінка вказує на інфантильність, яка з віком тільки посилюється... 

 • hand-hold-compromise-5-ways-to-avoid-relationship-problems-with-your-lover-by-healthista.com_

  Як уникнути конфліктів з коханою людиною

  Рано чи пізно кожна пара стикається з проблемами й нерозумінням одне одного. У своєму виданні "Перестаньте воювати" Мішель Броуді ділиться цінними порадами про те, як запобігати найпоширенішим у стосунках сваркам, повідомляє Healthista.

Що ми насправді святкуємо 8 Березня, - пояснили в Центрі гендерної освіти при УжНУ

Що ми насправді святкуємо 8 Березня, - пояснили в Центрі гендерної освіти при УжНУ

Центр гендерної освіти при Ужгородському національному університеті вважає своїм обов’язком поінформувати про історію цього свята, скільки в суспільстві склалося цілком хибне сприйняття 8 Березня. 
Найкращий вік для щастя, кохання, здоров'я та кар'єри

Найкращий вік для щастя, кохання, здоров'я та кар'єри

Результати опитування показали, що в середньому до 30 років люди відзначають найбільш гарне самопочуття і дають найвищий бал своїй фізичній формі. Кращим віком для сексу респонденти назвали 32 роки, в той час як оптимальним віком для серйозних відносин – 40 років.
Чому слова "мама" і "тато" звучать подібно у всьому світі

Чому слова "мама" і "тато" звучать подібно у всьому світі

Чи є щось очевидно "собаче" у слові "собака"? Мабуть, що ні: у Франції собака - це "chien", в англомовних народів вона зветься "dog", у китайців - "gǒu". Ці слова не мають нічого спільного, і жодне з них не пов'язане з песиками більше, ніж будь-яке інше. Схожа ситуація відбувається майже з кожним словом.
ProZak у психолога: Що дає нам шлюб

ProZak у психолога: Що дає нам шлюб

  Одні пари обирають для себе громадянський шлюб, інші – прихильники традиційного. Щастя, безсумнівно, можливе в обох варіантах, але щодо захисту партнерів, народження дітей у вільних стосунках можна дискутувати. З іншого боку, штамп у паспорті теж не убезпечує нас від хибних кроків і не є запорукою гармонійних стосунків. То для чого тоді взагалі вступати у шлюб?       
17 потужних афродизіаків

17 потужних афродизіаків

Фуд-експерти визначили 17 продуктів, які є потужними афродизіаками. Як кажуть фахівці, дані продукти містять хімічні речовини, які підсилюють статевий потяг, пише New York Daily News. Це відбувається за рахунок взаємодії речовин з гормональними процесами в організмі, в результаті чого підвищується лібідо.
ProZak у психолога: Соцмережі й реальне життя

ProZak у психолога: Соцмережі й реальне життя

  У прагненні розповідати чи не про кожен свій крок у соцмережах є певний ексгібіціонізм. Одна справа, коли гоніння за лайками і репостами обумовлено професійною поребою, і зовсім інша — коли напоказ виставляється особисте: тоді вже складно розібрати, де такої людини більше — у реальності чи в мережі. Що вже говорити, коли через соцмережі сьогодні зав’язуються стосунки між людьми, і тривають вони теж в онлайні, без реальних зустрічей, до того ж роками...