• 0_8ed62_e446b847_L

  Найважливіші питання, які слід обговорити до укладення шлюбу

  Невирішені завчасно питання у майбутньому можуть провокувати конфлікти і навіть приводити до розставання партнерів.

 • photo-1461783436728-0a9217714694

  ProZak у психолога: На що вказує безсоння

    Недоспані ночі бувають у житті кожного, і причини цього явища можуть бути геть різними: через маленьких дітей, з приводу хвилювання за своїх рідних, або ж узагалі через своєрідний спосіб життя, коли хочеться працювати вночі, чи “тусуватися” на вечірках до ранку, а відсипатися вдень. Однак є категорія людей, які періодично не можуть спати і не можуть змусити себе заснути, аби відіспатися, через що суттєво страждають...

 • 109343_or

  Ознаки, за якими можна визначити брехуна

  П'ять ознак, за якими можна визначити брехню, виглядають так:

 • alejandroescamilla-dude-walkin

  ProZak у психолога: Трудоголізм як спосіб втечі

     Криза змушує кожного з нас звертати увагу на свої прибутки й, за можливості, працювати більше. Однак не завжди спонукою до роботи є гроші. Існує категорія людей, які працюють заради самої роботи — трудоголіки. І це, на жаль, далеко не той випадок, котрий розуміють під крилатою фразою: “Оберіть собі роботу до душі, і вам не доведеться працювати”. 

ProZak у психолога: Що приховує в собі шопінгоманія

ProZak у психолога: Що приховує в собі шопінгоманія

  В одному анекдоті дають пораду, як довести жінку до божевілля: дати їй багато грошей і зачинити всі магазини. Приблизно у такому кризовому стані перебувають шопінгомани, коли не можуть реалізувати свої бажання. І хоча у манії до шопінгу найчастіше звинувачують жінок, серед чоловіків теж трапляється гіперрозвинене прагнення до купівлі речей. Просто чоловіча шопінгоманія здебільшого спрямована на придбання атівок і гаджетів, хоча трапляється, що й на одяг. 
ProZak у психолога: Соціально активні жінки й фемінізм

ProZak у психолога: Соціально активні жінки й фемінізм

  Тему жіночності можна розкривати з багатьох позицій. На цей раз ми вирішили з’ясувати, що приховує у собі жіноча самореалізація й активність у громадському житті. Нерідко потреба у грошах змушує жінку працювати навіть в декретній відпустці. Однак є і цілком забезпечені мами, які не полишають роботу, через те, що насолоджуються власною активністю. Дотичною до теми виявився й фемінізм, яким захоплюються чимало жінок, називаючи себе феміністками, і зазвичай не розуміючи його суті.  
ProZak у психолога: Що таке інфантильність у чоловіків

ProZak у психолога: Що таке інфантильність у чоловіків

  У кожного з нас бувають періоди в житті, коли нічого не хочеться робити через фізичну, емоційну втому чи з інших причин. Але є тип людей, у яких постійне небажання  працювати і здобувати щось. Вони почуваються комфортно, коли їх не чіпають. Схожа поведінка вказує на інфантильність, яка з віком тільки посилюється... 
Як уникнути конфліктів з коханою людиною

Як уникнути конфліктів з коханою людиною

Рано чи пізно кожна пара стикається з проблемами й нерозумінням одне одного. У своєму виданні "Перестаньте воювати" Мішель Броуді ділиться цінними порадами про те, як запобігати найпоширенішим у стосунках сваркам, повідомляє Healthista.
Що ми насправді святкуємо 8 Березня, - пояснили в Центрі гендерної освіти при УжНУ

Що ми насправді святкуємо 8 Березня, - пояснили в Центрі гендерної освіти при УжНУ

Центр гендерної освіти при Ужгородському національному університеті вважає своїм обов’язком поінформувати про історію цього свята, скільки в суспільстві склалося цілком хибне сприйняття 8 Березня. 
Найкращий вік для щастя, кохання, здоров'я та кар'єри

Найкращий вік для щастя, кохання, здоров'я та кар'єри

Результати опитування показали, що в середньому до 30 років люди відзначають найбільш гарне самопочуття і дають найвищий бал своїй фізичній формі. Кращим віком для сексу респонденти назвали 32 роки, в той час як оптимальним віком для серйозних відносин – 40 років.
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com