ProZak у психолога: Що дає нам шлюб

ProZak у психолога: Що дає нам шлюб

  Одні пари обирають для себе громадянський шлюб, інші – прихильники традиційного. Щастя, безсумнівно, можливе в обох варіантах, але щодо захисту партнерів, народження дітей у вільних стосунках можна дискутувати. З іншого боку, штамп у паспорті теж не убезпечує нас від хибних кроків і не є запорукою гармонійних стосунків. То для чого тоді взагалі вступати у шлюб?       
17 потужних афродизіаків

17 потужних афродизіаків

Фуд-експерти визначили 17 продуктів, які є потужними афродизіаками. Як кажуть фахівці, дані продукти містять хімічні речовини, які підсилюють статевий потяг, пише New York Daily News. Це відбувається за рахунок взаємодії речовин з гормональними процесами в організмі, в результаті чого підвищується лібідо.
ProZak у психолога: Соцмережі й реальне життя

ProZak у психолога: Соцмережі й реальне життя

  У прагненні розповідати чи не про кожен свій крок у соцмережах є певний ексгібіціонізм. Одна справа, коли гоніння за лайками і репостами обумовлено професійною поребою, і зовсім інша — коли напоказ виставляється особисте: тоді вже складно розібрати, де такої людини більше — у реальності чи в мережі. Що вже говорити, коли через соцмережі сьогодні зав’язуються стосунки між людьми, і тривають вони теж в онлайні, без реальних зустрічей, до того ж роками... 
ProZak у психолога: Як розпізнати любов і лібідо

ProZak у психолога: Як розпізнати любов і лібідо

  Другий матеріал рубрики «ProZak у психолога» стосується того, що хвилює нас усіх, чого зазвичай нам не вистачає і чим нерідко просто не вміємо ділитися – любові. Вона буває різна і включає дуже багато складових. Любов важко розпізнати, і відомий вислів Фредеріка Бегбедера про те, що любов живе три роки, у дечому правдивий: приблизно стільки триває гормональний афект, який чимало людей плутають зі справжньою любов’ю… 
Поради від людей, які дожили до 100 років: як зустріти своє кохання?

Поради від людей, які дожили до 100 років: як зустріти своє кохання?

Як прожити довге, щасливе і яскраве життя? Як зберегти до старості жвавість розуму, бадьорість духу і бажання жити на повну? Ніхто не зможе відповісти на ці питання краще, ніж довгожителі - люди, мудрість яких перевірена часом. Сьогодні в нашій добірці - 25 безцінних порад від людей, які дожили до 100 років.
ProZak у психолога: Чи треба себе розуміти

ProZak у психолога: Чи треба себе розуміти

  ProZak.info розпочинає серію матеріалів про самопізнання. Спільно з практичними психологами ми будемо намагатися відповісти на запитання, якими переймається переважна більшість людей: як навчитися відчувати щастя, долати труднощі, поєднувати сім’ю і роботу тощо. Сподіваємося, що матеріали нашої рубрики будуть для вас передусім цікавими, допоможуть зрозуміти себе, аби сприймати життя, як воно є — без занадто великих очікувань і водночас не применшуючи своєї участі у ньому.      
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com