• 1

  ProZak у психолога: Соцмережі й реальне життя

    У прагненні розповідати чи не про кожен свій крок у соцмережах є певний ексгібіціонізм. Одна справа, коли гоніння за лайками і репостами обумовлено професійною поребою, і зовсім інша — коли напоказ виставляється особисте: тоді вже складно розібрати, де такої людини більше — у реальності чи в мережі. Що вже говорити, коли через соцмережі сьогодні зав’язуються стосунки між людьми, і тривають вони теж в онлайні, без реальних зустрічей, до того ж роками... 

 • 1

  ProZak у психолога: Як розпізнати любов і лібідо

    Другий матеріал рубрики «ProZak у психолога» стосується того, що хвилює нас усіх, чого зазвичай нам не вистачає і чим нерідко просто не вміємо ділитися – любові. Вона буває різна і включає дуже багато складових. Любов важко розпізнати, і відомий вислів Фредеріка Бегбедера про те, що любов живе три роки, у дечому правдивий: приблизно стільки триває гормональний афект, який чимало людей плутають зі справжньою любов’ю… 

 • kak-poyavlyayutsya-nevrozyi-i-depressii-u-starikov-460x306

  Поради від людей, які дожили до 100 років: як зустріти своє кохання?

  Як прожити довге, щасливе і яскраве життя? Як зберегти до старості жвавість розуму, бадьорість духу і бажання жити на повну? Ніхто не зможе відповісти на ці питання краще, ніж довгожителі - люди, мудрість яких перевірена часом. Сьогодні в нашій добірці - 25 безцінних порад від людей, які дожили до 100 років.

 • 1

  ProZak у психолога: Чи треба себе розуміти

    ProZak.info розпочинає серію матеріалів про самопізнання. Спільно з практичними психологами ми будемо намагатися відповісти на запитання, якими переймається переважна більшість людей: як навчитися відчувати щастя, долати труднощі, поєднувати сім’ю і роботу тощо. Сподіваємося, що матеріали нашої рубрики будуть для вас передусім цікавими, допоможуть зрозуміти себе, аби сприймати життя, як воно є — без занадто великих очікувань і водночас не применшуючи своєї участі у ньому.      

Стосунки, які приведуть до щасливого шлюбу

Стосунки, які приведуть до щасливого шлюбу

Британські експерти з питань сім'ї розповіли, які відносини ведуть до міцного і щасливого шлюбу. За твердженням фахівців, існує всього чотири типи стосунків і тільки один є підставою для створення по-справжньому міцної сім'ї, пише  The Daily Mail. За їх словами, майбутнє щастя пари в першу чергу залежить від того, як вони ставляться один до одного.
Властивості ідеальної жінки для кожного чоловіка

Властивості ідеальної жінки для кожного чоловіка

Усі чоловіки своєю природою споживачі, от тільки потрібно їм не «тільки одне», а цілих сім жіночих властивостей, якими вони успішно користуються для досягнення своїх корисливих цілей. І врахуйте, якщо дівчина володіє всіма цими «характеристиками» чоловік її просто не зможе покинути.
5 "найпроблематичніших" знаків Зодіаку

5 "найпроблематичніших" знаків Зодіаку

У світі давно вже закріпилася думка, що серед 12 знаків Зодіаку є 5 найбільш важких. Цим знакам потрібне завжди особливе «лояльне» звернення, адже вони народилися під «таким» знаком, що дата народження за них все вирішила наперед. Їм багато прощають, адже від них нічого не залежить. Але чи все так, як ми звикли вважати? Чому одні представники знаків Зодіаку постійно грублять, а другі змушені все прощати? Де золота серединка і чи є вона?
Як уникнути конфліктів у сім'ї

Як уникнути конфліктів у сім'ї

У кожній родині існували, існують і будуть існувати конфліктні ситуації між членами сім’ї. Але вирішальним фактором є власне ставлення до цих конфліктів. А невисловлені образи або невирішені до кінця проблеми, незабаром знову починають спливати назовні.