• ruki_svadba_kolca_buket_rozy_80655_2560x1440

  Стосунки, які приведуть до щасливого шлюбу

  Британські експерти з питань сім'ї розповіли, які відносини ведуть до міцного і щасливого шлюбу. За твердженням фахівців, існує всього чотири типи стосунків і тільки один є підставою для створення по-справжньому міцної сім'ї, пише  The Daily Mail. За їх словами, майбутнє щастя пари в першу чергу залежить від того, як вони ставляться один до одного.

 • bednye_rossiyne

  Що програмує нас на бідність?

  У Новий рік потрібно вступати з чистою душею та думками. Тому, читайте поради, які допоможуть вам позбавитися почуття бідності та стати успішним вже сьогодні!

 • RAZVOD

  Найкращий спосіб оговтатися після розставання з партнером

  Після розриву стосунків не варто зациклюватися на негативних думках. На думку психологів, у розриві стосунків потрібно бачити не втрату, а нові можливості.

 • 522359_nastreoniya_oboi_devushka_fon_bryunetka_cvetochki__1920x1080_www.GdeFon.ru_

  Властивості ідеальної жінки для кожного чоловіка

  Усі чоловіки своєю природою споживачі, от тільки потрібно їм не «тільки одне», а цілих сім жіночих властивостей, якими вони успішно користуються для досягнення своїх корисливих цілей. І врахуйте, якщо дівчина володіє всіма цими «характеристиками» чоловік її просто не зможе покинути.

5 "найпроблематичніших" знаків Зодіаку

5 "найпроблематичніших" знаків Зодіаку

У світі давно вже закріпилася думка, що серед 12 знаків Зодіаку є 5 найбільш важких. Цим знакам потрібне завжди особливе «лояльне» звернення, адже вони народилися під «таким» знаком, що дата народження за них все вирішила наперед. Їм багато прощають, адже від них нічого не залежить. Але чи все так, як ми звикли вважати? Чому одні представники знаків Зодіаку постійно грублять, а другі змушені все прощати? Де золота серединка і чи є вона?
Як уникнути конфліктів у сім'ї

Як уникнути конфліктів у сім'ї

У кожній родині існували, існують і будуть існувати конфліктні ситуації між членами сім’ї. Але вирішальним фактором є власне ставлення до цих конфліктів. А невисловлені образи або невирішені до кінця проблеми, незабаром знову починають спливати назовні.
Група крові і сексуальний темперамент жінки

Група крові і сексуальний темперамент жінки

У це можна не вірити, але ж з давніх часів говорять, що наша сутність, наші звички, наша поведінка, що характеризує наш темперамент, у нас в крові. Ось і американські вчені, провівши дослідження і вивчивши більше 3000 жінок, прийшли до дуже цікаво висновку про те, що жіночий сексуальний темперамент залежить від групи крові жінки.
Інтимні секрети усіх знаків Зодіаку

Інтимні секрети усіх знаків Зодіаку

Сексуальний гороскоп говорить про те, що в ліжку всі ми проявляємо себе по-різному: хтось цілком віддається пристрасті, а комусь потрібно спершу почути слова любові. Пропонуємо вам дослідження астрологів, щоб більше дізнатися про свої сексуальні переваги. 
Як зареєструвати шлюб з іноземцем, - пояснює юрист із Закарпаття

Як зареєструвати шлюб з іноземцем, - пояснює юрист із Закарпаття

Якщо для реєстрації шлюбу між громадянами України достатньо тільки заяви та паспорту, то для іноземців чи осіб без громадянства для проведення державної реєстрації шлюбу необхідно подання додаткових документів та дотримання певних законодавчих умов.  
Вражаючі факти про інтимну близькість

Вражаючі факти про інтимну близькість

Існує безліч наукових досліджень на тему сексу, які допомагають поліпшити інтимне життя і взаємини. Пропонуємо вам  список несподіваних фактів про секс від  Daily Mail, заснований на результатах експериментів учених. Деякі з них розвінчують поширені міфи про інтимне життя, а деякі дозволяють краще зрозуміти бажання партнера.
Лише 24% закарпатських чоловіків готові допомагати дружинам

Лише 24% закарпатських чоловіків готові допомагати дружинам

Серед сімей Закарпаття, у яких більшість хатньої роботи виконує жінка, лише 24% чоловіків готові порівну розділити домашні обов’язки та догляд за дітьми. Такими виявилися результати соціологічного опитування проведеного Київським міжнародним інститутом соціології на замовлення Фонду народонаселення ООН в Україні у рамках проекту «Щастя у 4 руки». Усі результати представлені для тих домогосподарств, де жінка все ще виконує всі або більшість хатніх обов’язків.
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com