• xjkdk0uQv8A

  Група крові і сексуальний темперамент жінки

  У це можна не вірити, але ж з давніх часів говорять, що наша сутність, наші звички, наша поведінка, що характеризує наш темперамент, у нас в крові. Ось і американські вчені, провівши дослідження і вивчивши більше 3000 жінок, прийшли до дуже цікаво висновку про те, що жіночий сексуальний темперамент залежить від групи крові жінки.

 • 0b274d4131a37f6039546756eb4afce6_fitted_550x400

  Як завести розмову на першому побаченні

  Про що запитати і що розповісти, щоб побачення пройшло «на ура».  Скористайтеся нашою шпаргалкою з правильними запитаннями для першої зустрічі і темами, яких варто уникати.

 • 525

  Інтимні секрети усіх знаків Зодіаку

  Сексуальний гороскоп говорить про те, що в ліжку всі ми проявляємо себе по-різному: хтось цілком віддається пристрасті, а комусь потрібно спершу почути слова любові. Пропонуємо вам дослідження астрологів, щоб більше дізнатися про свої сексуальні переваги. 

 • 5-tips-to-surviving-marriage-when-your-husband-has-add-adhd

  Невже сміх є запорукою міцних відносин?

  Щоб визначити наскільки ваша пара щаслива і чи є у вас майбутнє, треба відповісти лише на одне питання: як часто ви смієтеся разом?

Як зареєструвати шлюб з іноземцем, - пояснює юрист із Закарпаття

Як зареєструвати шлюб з іноземцем, - пояснює юрист із Закарпаття

Якщо для реєстрації шлюбу між громадянами України достатньо тільки заяви та паспорту, то для іноземців чи осіб без громадянства для проведення державної реєстрації шлюбу необхідно подання додаткових документів та дотримання певних законодавчих умов.  
Вражаючі факти про інтимну близькість

Вражаючі факти про інтимну близькість

Існує безліч наукових досліджень на тему сексу, які допомагають поліпшити інтимне життя і взаємини. Пропонуємо вам  список несподіваних фактів про секс від  Daily Mail, заснований на результатах експериментів учених. Деякі з них розвінчують поширені міфи про інтимне життя, а деякі дозволяють краще зрозуміти бажання партнера.
Лише 24% закарпатських чоловіків готові допомагати дружинам

Лише 24% закарпатських чоловіків готові допомагати дружинам

Серед сімей Закарпаття, у яких більшість хатньої роботи виконує жінка, лише 24% чоловіків готові порівну розділити домашні обов’язки та догляд за дітьми. Такими виявилися результати соціологічного опитування проведеного Київським міжнародним інститутом соціології на замовлення Фонду народонаселення ООН в Україні у рамках проекту «Щастя у 4 руки». Усі результати представлені для тих домогосподарств, де жінка все ще виконує всі або більшість хатніх обов’язків.
5 головних "так" і "ні" у кожній сім'ї

5 головних "так" і "ні" у кожній сім'ї

Поки він доглядав, а вона приймала знаки уваги, все було просто і ясно: обидвоє привабливі, люблять один одного - чого ж іще! А після весілля почалося: хто буде мити підлогу, чия черга виносити сміття. Можливо, наші поради допоможуть вам зберегти мир в сім'ї.
Агенція на Закарпатті забезпечує феєрію у кожному святі

Агенція на Закарпатті забезпечує феєрію у кожному святі

Саме такий підхід до організації та у проведенні урочистостей, різних  свят і весіль у Ольги Лінтур, молодої, енергійної та впевненої в успіху справи, якою займається. Вона – весільний організатор, засновниця агенції з організації свят «Феєрія». 
Чому жінки виконують роботу своїх чоловіків (ДОСЛІДЖЕННЯ)

Чому жінки виконують роботу своїх чоловіків (ДОСЛІДЖЕННЯ)

Згідно з дослідженням проведеним у вересні цього року Київським міжнародним інститутом соціології на замовлення Фонду Народонаселення ООН, у Закарпатській області та всьому Західному регіоні у 48% сімей жінки виконують всю, або більшість хатніх обов’язків та доглядають за дітьми. Беручи до уваги той факт, що більшість жінок працюють, це створює для них подвійне навантаження, та залишає менше часу для самореалізації і професійного розвитку.
Ідеальна система сімейних відносин

Ідеальна система сімейних відносин

У сім'ї все взаємопов'язано, вона дуже схожа на організм людини, тобто збій одного органу призводить до порушення іншого. Такі ж зміни впливають на ваш настрій, самопочуття і загальний стан в сім'ї. Не існує жодного слова чи дії, за допомогою якого можна було легко впоратися з сімейною проблемою.
Жінки переживають негативні емоції важче, аніж чоловіки

Жінки переживають негативні емоції важче, аніж чоловіки

Представники сильної статі демонструють більш аналітичний, ніж емоційний підхід, коли стикаються з негативними емоціями. При цьому жінки більше фокусуються на переживаннях, що викликаються цими емоціями, як показало нове дослідження. 
5 ознак здорових відносин

5 ознак здорових відносин

Багато хто з нас «застряє» в токсичних відносинах, тому що не знають, який партнер їм насправді підходить. Опитавши сотні пар, сімейний терапевт Енн Мілфорд визначила ознаки, які говорять про те, що ви дійсно зустріли свою половинку.