• x_0269a84a

  5 головних "так" і "ні" у кожній сім'ї

  Поки він доглядав, а вона приймала знаки уваги, все було просто і ясно: обидвоє привабливі, люблять один одного - чого ж іще! А після весілля почалося: хто буде мити підлогу, чия черга виносити сміття. Можливо, наші поради допоможуть вам зберегти мир в сім'ї.

 • 2 (1)

  Агенція на Закарпатті забезпечує феєрію у кожному святі

  Саме такий підхід до організації та у проведенні урочистостей, різних  свят і весіль у Ольги Лінтур, молодої, енергійної та впевненої в успіху справи, якою займається. Вона – весільний організатор, засновниця агенції з організації свят «Феєрія». 

 • 1

  Чому жінки виконують роботу своїх чоловіків (ДОСЛІДЖЕННЯ)

  Згідно з дослідженням проведеним у вересні цього року Київським міжнародним інститутом соціології на замовлення Фонду Народонаселення ООН, у Закарпатській області та всьому Західному регіоні у 48% сімей жінки виконують всю, або більшість хатніх обов’язків та доглядають за дітьми. Беручи до уваги той факт, що більшість жінок працюють, це створює для них подвійне навантаження, та залишає менше часу для самореалізації і професійного розвитку.

 • 1

  Жіночі й чоловічі професії: хто більше заробляє (ДОСЛІДЖЕННЯ)

  Незважаючи на приблизно рівну кількість жінок і чоловіків, на ринку праці існують питомо чоловічі проф. сфери (автобізнес, ІТ, ТОП-менеджмент), чоловіки довше працюють та більше заробляють. 

Ідеальна система сімейних відносин

Ідеальна система сімейних відносин

У сім'ї все взаємопов'язано, вона дуже схожа на організм людини, тобто збій одного органу призводить до порушення іншого. Такі ж зміни впливають на ваш настрій, самопочуття і загальний стан в сім'ї. Не існує жодного слова чи дії, за допомогою якого можна було легко впоратися з сімейною проблемою.
Жінки переживають негативні емоції важче, аніж чоловіки

Жінки переживають негативні емоції важче, аніж чоловіки

Представники сильної статі демонструють більш аналітичний, ніж емоційний підхід, коли стикаються з негативними емоціями. При цьому жінки більше фокусуються на переживаннях, що викликаються цими емоціями, як показало нове дослідження. 
5 ознак здорових відносин

5 ознак здорових відносин

Багато хто з нас «застряє» в токсичних відносинах, тому що не знають, який партнер їм насправді підходить. Опитавши сотні пар, сімейний терапевт Енн Мілфорд визначила ознаки, які говорять про те, що ви дійсно зустріли свою половинку.
Як поєднати несумісне : шопінг з чоловіком

Як поєднати несумісне : шопінг з чоловіком

Як часто ви сваритесь з коханим через таку дрібницю як походи по магазинах? Здавалося б, чого тут важкого? Ходи, дивися, говори - подобається, не подобається. Але ні, 10-15 хвилин і починається роздратування, образи, скандали.
Чи страждають українки від сексизму

Чи страждають українки від сексизму

Вчора Ужгород сколихнула жахлива новина про згвалтування дівчини, яка перебувала на 2 місяці вагітності. На щастя, гвалтівників піймали. Однак дискримінація жінок і пряв до них агресії, насильства, на жаль, виявляється не тільки у таких випадках. Для України є актуальним питання дискримінації за ознакою статі, яка отримала назву «сексизм».
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com