image

10 речей, які не повинні робити щасливі пари

Щастя в стосунках не залежить від удачі і випадку.

1. Скаржитися на партнера друзям і близьким

Виносити сміття з хати не тільки нездорово, але й абсолютно недоцільно. Завтра ви знову помиритеся і зміните думку, а враження про вашого супутника буде зіпсоване. Замість того, щоб скаржитися друзям, поговоріть один з одним, обговоріть питання, які вас турбують. Друзі потрібні для душі, радості і відпочинку. Що стосується близьких, вони в будь-якому випадку будуть на вашому боці.

2. Порівнювати себе з іншими парами

Любіть один одного такими, які ви є. Порівнювати себе і партнера з іншими нерозумно і нечесно. Ще більш нерозумно висловлювати свої думки з цього приводу. Нічого хорошого ви не отримаєте. На чужому газоні трава завжди буде здаватися зеленішою, навіть якщо насправді галявина там давно висохла.

Інша крайність - порівнювати себе зі знаменитими парами. Багато зірок тільки вдають, що щасливі в шлюбі. Для них це бізнес і нічого особистого. Живіть своїм життям і не порівнюйте себе ні з сусідами, ні з зірками шоубізнесу.

3. Грати в жертву

Дорослі люди розпочинають стосунки і займають певну позицію в парі усвідомлено. Якщо вас ніхто насильно не тягнув до РАГСу, не грайтеся в жертву і не звинувачуйте партнера в проблемах. Шукайте рішення і боріться з труднощами.

4. Бути занадто серйозними

Щасливе сімейне життя - це не випробування на міцність, не питання життя і смерті. Люблячі люди можуть посміятися один з одного і з посмішкою приймають труднощі, які іноді підкидає життя. Зрештою, вони є одне в одного, значить, є сили впоратися з будь-якими неприємностями.

5. Критикувати

У кожному є хороше і погане. Щасливі пари знають, що критика руйнує стосунки і вбиває любов. Якщо вам щось не подобається, делікатно розкажіть про свої почуття і поясніть, що конкретно і чому вас турбує.

6. Ігнорувати грошову тему

Питання грошей може розбити найміцніші стосунки. Щасливі пари відкриті у фінансових питаннях, вони розуміють свої потреби, бачать цілі і спільно обговорюють майбутнє. Ніякого сорому з приводу грошових тем бути не повинно. Це ваші гроші і ваше майбутнє. У ваших інтересах зробити своє життя забезпеченим.

7. Грати в ясновидців

Щасливі пари знають, що спілкування - основа здорових відносин. Для щастя не потрібна магічна куля і вміння читати думки. Досить відкрито і без загадок говорити про свої почуття, переживання, тривоги і надії. Тож, якщо в стосунках вам не вистачає уваги або ласки - просто скажіть про це.

8. Перегинати палицю

Ділитися емоціями і переживаннями - це добре. Але вивалювати весь негатив і стрес на партнера не варто. Вам стане легше, а ось партнеру ні, особливо якщо він не був морально готовий до викиду емоцій.

9. Чіплятися за ролі

На першому побаченні ви сказали, що обожнюєте готувати, і з тих самих пір не виходите з кухні, оскільки за вами закріпилася роль шеф-кухаря? Щасливі пари мають гнучке мислення і не чіпляються за конкретні ролі. Хто вільний, той і готує вечерю, а в магазин заходить той, хто раніше повертається з роботи. При цьому ніяких образ, роздратування і негативу.

10. Чіплятися через дрібниці

Щасливі відносини - це перш за все моральна підтримка і участь. Життя і так сповнене стресу і негативу. Якщо у другої половини проблеми, наприклад тимчасово немає роботи, постарайтеся надихнути любов'ю. Ваша віра мотивує більше, ніж будь-що.

womenshealthmag

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com