image

5 головних "так" і "ні" у кожній сім'ї

Поки він доглядав, а вона приймала знаки уваги, все було просто і ясно: обидвоє привабливі, люблять один одного - чого ж іще! А після весілля почалося: хто буде мити підлогу, чия черга виносити сміття. Можливо, наші поради допоможуть вам зберегти мир в сім'ї.

5 "так"

Починайте дорослішати. Навіть якщо до моменту весілля вам обом було під сорок - ще не пізно. Так, тепер вам треба дбати не тільки про себе. І це прекрасно.
Підключіть гумор. Не злий сарказм, а добру посмішку. Те, що один черевик вашої половинки стоїть на полиці, а інший валяється в передпокої - не сумно, а забавно. Ну забавно ж!
Поважайте чужі звички. Зрештою, хіба чоловік винен, що мама навчила його їсти яєчню ложкою? Нехай їсть, невже вам шкода! А дружина - хіба її вина, що в її будинку чайні чашки стояли ручками в один бік? Нехай і у вас стоять, це ж нікому не заважає.
Розділіть обов'язки згідно індивідуальних нахилів. Якщо обидва ненавидите домашнє господарство - нехай кожен робить те, що йому найменш противно.
Час від часу махайте на все рукою і вирушайте куди-небудь, де не треба ні готувати, ні забиратися. Хоча б до мами.

5 "ні"

Не скаржтеся на свою половинку друзям і подругам. Нехай інформація про те, як він чи вона за їжею розбризкує навколо себе соус, залишиться в межах будинку. Інакше її можуть використовувати проти вас.
Не намагайтеся знайти союзника в тещі або свекрусі. У кращому випадку вас проігнорують, в гіршому спробують налаштувати свою кровиночку проти вас. Ну і сенс?
Не переходьте в суперечці на особистості. Якщо ваш благовірний не дружить з віником, це ще не означає, що він порося. Якщо дружина регулярно переварює макарони, це не привід стверджувати, що у неї руки ростуть з, хм, сідниць. Сперечаємося, ви теж багато чого не вмієте.
Не робіть катастрофу з піщинки. Те, що близька вам людина забуває закривати тюбик із зубною пастою, - це, чесне слово, не трагедія. Візьміть і самі закрийте, складно, чи що? А він за це покладе на місце ваш гребінець.
Не позбавляйте один одного інтиму. Це останнє, що можна робити в шлюбі.

Ditey.com

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com