image

5 ознак здорових відносин

Багато хто з нас «застряє» в токсичних відносинах, тому що не знають, який партнер їм насправді підходить. Опитавши сотні пар, сімейний терапевт Енн Мілфорд визначила ознаки, які говорять про те, що ви дійсно зустріли свою половинку.

«Я скасувала наше весілля 18 років тому, - пояснює свій інтерес до теми Енн Мілфорд (Anne Milford). - Рішення далося мені нелегко - я провела кілька років після цього хворобливого і публічного розриву, намагаючись зрозуміти, чому майже вийшла заміж за зовсім невідповідну людину. Мені довелося подивитися в обличчя фактам: в глибині душі я завжди знала, що ми не пара. Крім того, у мене не було ні найменшого уявлення, хто мені по-справжньому підходить і як його знайти ».

Енн Мілфорд вважає, що їй пощастило, - вона зрештою зустріла свою справжню любов і вже п'ятнадцять років живе в щасливому шлюбі, у них з чоловіком троє дітей. «За роки роботи я вислухала чимало історій жінок, які опинилися в пастці нещасливого сімейного життя або, як я, скасували весілля в останній момент, щоб не робити жахливу помилку, - говорить експерт. - Я зрозуміла, що більшість з нас просто не знає, як розпізнати підходящого партнера ».

Разом з колегою, сімейним психотерапевтом Дженніфер Говейн (Jennifer Gauvain) Мілфорд опитала сотні жінок і визначила п`ять універсальних ознак, які говорять про те, що ви знайшли підходящого партнера і ваші стосунки - здорові.

П'ять ознак здорових відносин
1. Ви пробуджуєте один в одному кращі, а не гірші якості. Допомагаєте один одному рости внутрішньо, професійно і емоційно, визнаючи, що зміни - позитивна і корисна частина життя.

2. Ви довіряєте один одному і можете розраховувати на партнера у важких ситуаціях - ви впевнені, що він надійний. У ваших стосунках немає місця ревнощам, домислюванням і критиці заднім числом.

3. Ви любите разом веселитися. Гра додає гостроти у відносини, а сміх - кращий афродизіак на світі.

4. У вас спільні цінності та погляди на життя. Зв'язок на емоційному і духовному рівні так само сильний, як фізичний потяг.

5. Ви поводитесь один з одним дбайливо, замість того щоб засуджувати і критикувати. Простий тест: який у вас голос, коли ви критикуєте або засуджуєте? Важко говорити різким тоном, якщо нами рухає турбота та участь.

Чи відповідають ваші нинішні відносини цим критеріям? Якщо ні, можливо, варто прислухатися до голосу інтуїції. У глибині душі ви знаєте, чи підходить вам нинішній партнер. Пам'ятайте, що самотність, гормони і «метелики в животі» можуть затуманити розум навіть самої розсудливою жінки. Але чітке розуміння того, що таке здорові відносини, допоможе прояснити картину - сказати «прощавай» безнадійному роману і впізнати свою людину, коли він з'явиться на порозі вашого життя.

zdorovia.com

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com