image

Агенція на Закарпатті забезпечує феєрію у кожному святі

Саме такий підхід до організації та у проведенні урочистостей, різних  свят і весіль у Ольги Лінтур, молодої, енергійної та впевненої в успіху справи, якою займається. Вона – весільний організатор, засновниця агенції з організації свят «Феєрія».

 

До своєї мети мати власну справу й реалізувати себе як творча особистість Ольга йшла роками.  «Феєрію» відкрила у 2008 році, ще під час навчання в університеті. Затим були 7 років копіткої роботи, курси, семінари, тренінги в індустрії весільного бізнесу, знайомства з роботою агенцій за кордоном.  Сьогодні Ольга навчається, переймає досвід від найкращих організаторів. А  конкуренція тільки заохочує працювати професійніше, шукати власні, нетипові шляхи.

«2013 рік став переломним у моїй кар’єрі та житті загалом, -зізнається Ольга. -  Я спланувала власне весілля і це стало втіленням моїх мрій. Саме таким я  уявляла свій весільний день.  Тоді ж чітко зрозуміла, що прагну допомогти нареченим  реалізовувати їхні бажання,  а також маю за мету розвивати весільну сферу Закарпаття так, аби кожна наречена мала можливість знайти та замовити собі весільного організатора.  Адже весілля - одна з найяскравіших подій у житті кожної дівчини».

Сьогодні вже  не обійтися  без організаторів та знавців цієї справи. У минулому, коли все зводилося до багатого застілля, пісень та бравого «Гірко молодим!».  Сучасне весілля – це дійство, у якому все важливо: від атрибутів до змісту. Саме індивідуальний підхід та врахування найтонших нюансів, традицій родини, склад гостей, складають основу успіху.

Організація свят «Феєрія» першою  на Закарпатті  стала  членом  Міжнародної весільної  федерації.  Серед послуг  -  комплексна організація заходу, робота над проектом від ідеї до повної її реалізації. Ви можете обрати тут для реалізації феєричного весілля ведучого, фотографа, відеооператора, музикантів, оформлення, флористику, автомобіль, замовити торт та кенді-бар, фаєр-шоу, а також  координатора весілля, який усю адміністративну роботу в день весілля зробить за вас.   До речі,  Ольга  проводить і тренінги «Весільний координатор» для дівчат, які бажають  працювати у весільній індустрії. А ще – якщо  ви вирішили відсвяткувати своє весілля удвох на березі океану чи в одному із замків Чехії, «Феєрія» організовує весілля і за кордоном. Організація свят, працює для кожного, організовує дитячі дні народження й корпоративи, а також приватні вечірки та романтичні побачення.       

Агенція розвивається, розширює свої послуги та відкриває нові напрямки діяльності. Вже у кінці жовтня стартує абсолютно новий проект, якого ще не було на Закарпатті у такому форматі  -  “Школа для наречених». І це не класичний майстер-клас.  Це онлайн-курс, до якого  можуть приєднатися наречені з будь-якого куточку Закарпаття.

«Що таке "Школа для наречених"?    Це  5 занять, на яких наречені  отримають практичні рекомендації,щодо організації власного весілля, отримають відповіді на питання, які їх хвилюють. Спільно ми розробимо з ними концепцію їхнього свята, навчимося  правильно розподілити бюджет. Разом ми складемо таймінг-план  весільного дня і япораджу, як правильно підібрати команду та які підписати договори», - розповідає Ольга Лінтур.

«Як начинка дає смак страві, так феєрія емоцій дає успіх на весіллі. Відшукати   саме вашу феєричну казку ми зможемо разом, щоб весілля було справді незабутнім, особливим та захоплюючим. Я буду щиро рада бути поруч з Вами протягом всього етапу підготовки до весілля та у ваш весільний день, допомогти вам у реалізації вашої мрії. До зустрічі!»  -  додає Ольга Лінтур.

В організації свят «Феєрія» ви завжди можете замовити  безкоштовну консультацію за номером 050-141-19-05. Сайт агенції www.fejerija.com.ua.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com