image

Чим зайнятись, коли він дивиться футбол

Жінкам знайомо, що коханий іноді зависає біля телевізора, не відгукується на своє ім’я і стає схожим на розлюченого бика, якщо вона випадково перемикає на інший канал.

 

Знаєте, чому чоловікам так важливо, не відриваючись, стежити за грою улюбленої футбольної команди? Не тільки тому, що вони хочуть бути в курсі подій. Справа в тому, що кожен другий свято вірить: без його моральної підтримки команді не перемогти.

Вони влаштовують уявні танці з бубном, уявляють себе в ролі шаманів, роблять різні «змови», проклинають суперників і відчувають, що тільки від них залежить результат матчу. А тепер подумайте: якби ви на місці такого вболівальника, дозволили б хоч кому-небудь миготіти між вами і телевізором, відволікати від перегляду і скиглити з приводу того, що ви зі своїм футболом зовсім забули про прогулянки під місяцем і ніжних обіймах? Давайте будемо чесні: ви б швидше за все послали порушника футбольної ідилії на кілька магічних букв, вигнали його з кімнати, зачинили двері і занурилися б в 90 хвилин повного щастя і блаженства. Якщо ви не хочете дурних сварок через безглуздою ревнощів до телевізора, Спортбар і стадіонам, вам доведеться взяти себе в руки і все-таки дати коханій зануритися в "футболоманію". Ви ж в цей час займіть себе чим-небудь корисним і приємним.

ЗАЙМІТЬСЯ СОБОЮ

При чоловікові із зеленою маскою на обличчі не походиш: неважливо, яким буде результат «після», якщо «до» абсолютно не збуджує. Тому вам варто подякувати тим, хто придумав чемпіонат світу з футболу, і влаштувати собі spa-процедури. Маски, обгортання, скраби, пілінги, масажі – робіть що завгодно. Вдома чи в салоні – теж на ваш вибір. Головне – постарайтеся будь-яку процедуру уміщати в 90 хвилин. Ось побачите, до закінчення спортивної події, коли чоловік, нарешті, зможе не замутненим Футболоманія поглядом подивитися на навколишній світ, він закохається в вас ще сильніше. А як в таку красуню не закохатися? Ви ж наполегливо працювали над собою майже весь місяць.

РОЗДІЛІТЬ ЙОГО ПРИСТРАСТЬ

Відмінно, якщо вас хоч трохи приваблює футбол і ви крапельку розбираєтеся в його правилах. У такому випадку дивитися матчі разом з чоловіком буде куди веселіше: він кричить «ура» – і ви кричите, він лається – і ви туди ж. Але якщо для вас «футбол» – це лише слово з шести букв, а проводити час з коханою хочеться, то подивіться на ситуацію під іншим кутом: по полю бігають накочені мужні красені в шортах і періодично задирають майки, оголюючи бездоганний торс. Що сказати, це справжнє блаженство для цінительки чоловічої краси. І нехай ваш коханий буде стежити за м’ячем, а ви в цей час – спостерігати за ногами футболістів, попиваючи освіжаючий напій.

ПРОСТО ДАЙТЕ ЙОМУ СПОКІЙ

Неважливо, придумали ви для себе заняття чи ні, але якщо ваш чоловік – затятий уболівальник, то доведеться змиритися, оточити його пивом і відійти на безпечну відстань. Нехай розмахує руками, скаче по кімнаті, радіючи голу, кричить на телевізор і погрожує викинути його, якщо той не почне показувати «нормальний футбол». Ви ж в цей час заспокоюйте себе одним: для нього чемпіонат світу – це як для вас перегляд улюбленого серіалу або похід по магазинах у пошуках ідеальної спідниці. У такий момент не можна відволікати, інакше хтось обов’язково постраждає. До речі, на двері кімнати з «пупом землі» – телевізором – можете повісити табличку «Не підходь, уб’є» і дивитися на неї всякий раз, коли захочете влаштувати скандал через те, що коханий не приділяє вам увагу. 

woman.zo.net.ua

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com