image

Фахівці розвіяли головні міфи про секс

Фахівці розвіяли кілька ключових міфів відносяться до такої інтимної процедурою, як заняття сексом. Як виявилося, багато з того, що закохані пари сподіваються отримати від акту любові, насправді, не має нічого спільного з реальністю.

Міф 1. Секс не є засобом для схуднення.
Це твердження є найпоширенішим міфом, що належать до занять сексом і всьому що з ним пов'язано. Експерти, підрахували, що тривалість оргазму у середньостатистичної людини досягає, в середньому, 20 секунд. За цей час людина може втратити не більше 2 кілокалорій, а не 200, як всі звикли говорити.
Міф 2. Секс не знижує рівень депресії.
Раніше стверджувалося, що депресія жінки випаровується разом з тим, як вона займається сексом з партнером, причому, обов'язково без презерватива. Недавнє ж дослідження довело, що все абсолютно інакше, адже представниці прекрасної статі, навпаки, боячись вагітності, тільки при наявності контрацептиву отримували повну насолоду від статевого акту.
Міф 3. Секс не допомагає розвинути гнучкість тіла.
Виявлено, що за допомогою даної інтимної процедури розвинути еластичність зв'язок практично неможливо, тому фахівці радять коханцям, що якщо вони хочуть здивувати свого партнера, то їм доведеться для певних поз займатися фізичними вправами.
Міф 4. Секс ні в якому разі не сприяє поліпшенню нюху.
Багато хто впевнений, що після сексу у людини може збільшуватися вироблення особливого гормону пролактину. У зв'язку з цим, в клітинах мозку починає виникати більше клітин, що підживлюють центр нюху. Дана теорія, на жаль, є міфом.
Міф 5. Секс не впливає на роботу сечового міхура.
Секс, як відомо, має неабиякий вплив на роботу м'язів малого тазу, що також зачіпає і сечову систему. Деяка частина лікарів стверджує, що секс - це своєрідний аналог для вправ Кегеля. При цьому, існує маса випадків, коли постійні і занадто часті статеві стосунки могли, навпаки, загострювати сечові інфекції, тому твердження можна вважати помилковим.
Міф 6. Секс не зменшує біль.
Дане твердження, у більшій мірі, стосується саме жіночої статі. Перед тим, як дівчата відчувають оргазм, в їх організмі відбувається маса процесів, одним з яких є вироблення окситоцину, який і може притупляти біль. Даний ефект, однак, надзвичайно короткостроковий, адже триває не більше 5 хвилин.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Редактор сайту - Костянтин Шевченко

    Тел.: +38 095 308 8778

    Ужгород, вул. Белінського, 24

    mail.prozak@gmail.com