image

Характер чоловіка ламає його жінка

Все закінчується з того моменту спільного життя, коли дружина дозволяє собі перший раз сказати чоловікові: "Ти не чоловік. Закрий рот".

З цього часу вона перестає бути жінкою, вона стає особиною жіночої статі, яка автоматично втрачає право на турботу чоловіка про себе, на захист і заступництво цього чоловіка, на нормальну жіночу слабкість. Вона стає безстатевою. Якщо ж чоловік стерпить це і справді закриє рот - він автоматично перестає бути главою сім'ї і втрачає право на повагу від своєї дружини і дітей. В якійсь мірі він у цей момент перестає бути чоловіком. Всі ці "як собака, тапочки приносить", "ти не чоловік, ти ганчірка для підлоги", "виріши сама, ти ж все вирішуєш, мені все одно", - все це вже з області посмертного існування цієї пари. Далі це життя двох людей, які по своїй добрій волі позбавили себе гендерних відмінностей у своєму спільному житті.

Чоловік повністю відмовився від привілеїв приймати рішення і обов'язку відповідати за них. Жінка повністю винищила в собі ніжність, м'якість, повагу до чоловіка і взяла на себе як право приймати рішення, так і обов'язок відповідати за них. Є тонни психологічної літератури на цю тему. Жінка, яка докоряє чоловіка, як правило, виховує дочку з установкою: "Усі чоловіки - козли, з яких твій батько - найголовніший козел", а сина просто ламає через коліно, роблячи з нього інфантильного егоїста. 

Напевне, немає нічого більш безвихідного і тужливого, ніж життя в подібному шлюбі, коли жінка докоряє чоловіка, а чоловік дозволяє їй себе докоряти.

Сини таких матерів - це окрема трагедія соціуму. Такі матері, як правило, владні, жорсткі, що не дозволяють синові жити окремо своїм життям, роблячи свої помилки і набуваючи свій досвід, мислити самостійно, роблячи свої висновки. Найчастіше одночасно з жорстким і тотальним контролем над сином подібна мама цього хлопчика балує так, що бажань у нього просто немає - вони не встигають формуватися. Такі хлопчики, як правило, абсолютно позбавлені здатності приймати рішення, думати про майбутнє хоча б на день вперед.

Природно, таких хлопчиків мами передають невісткам з упаковкою, перев'язаною бантиком, з чіткою установкою, що їх і далі будуть годувати з ложечки і міняти памперс. Коли жінка починає пред'являти до такої кульбаби звичайні вимоги дружини до чоловіка - від забивання цвяха до заробляння грошей - у кульбаби, як правило, згорає материнська плата. Він на це не розраховував. Він думав, його віддали цій милій дівчинці для регулярного заняття сексом і відпочинку після заняття сексом. І тоді в один прекрасний момент з вуст жінки може прозвучати: "Ти не чоловік. Закрий рот". Незважаючи на те, що це буде чистою правдою, подальші події в межах цієї пари будуть по вище описаною схемою, і жінка дуже швидко втратить свою жіночу сутність.

Гірше, коли неповага до сина пре з самої матері, яка його ж і зламала. Бувають матері шістдесяти років, які не дають синові тридцяти-сорока років відкрити рота і вирішують все за нього.

Жінки, схаменіться. Навіщо вам це треба? Навіщо ви ламаєте чоловіків, потім докоряючи їх тим, що вони вами ж зламані, розчавлені, принижені і перетворені в статеві ганчірки, навіщо ви ростите з синів інфантильних недоростків, ні до чого не здатних, напівмертвих, безкрилих, ледачих овочів, а з дочок - злісних стерв і чоловіконенависниць? Навіщо ви звалюєте на себе тягар чоловічих турбот? Навіщо вам всім керувати, за все відповідати і до сорока років перетворюватися на безстатеву істоту з вічно пітною від напруги потилицею, громовим голосом, матірною лексиконом, стислим в нитку злим ротом і замашками фельдфебеля? 

Ви, коли про сім'ю мріяли, саме так собі все це уявляли? У вас не виходить бути чоловіками.

Повірте, вам на роду написано не полком командувати, а насолоджуватися своєю жіночністю, дарувати своє тепло і ніжність, заліковувати рани і творити. Жінка створена для продовження життя, для творення любові і нескінченної, бездонної ніжності.

Жінка, що творить любов, здатна перетворювати навколо себе світ. І їй для цього не треба знищувати чоловіка, ламати дітей і перти по життю з невимушеністю бронетранспортера. Вона дарує крила всім, кого любить. Але для цього їй треба не поламати свої.

tsn.ua

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com