image

Хто гуглить краще: чоловік чи жінка

Чоловіки створюють більше запитів і натискають на більшу кількість посилань, а жінки витрачають більше часу на читання не тільки результатів пошуку, а й матеріалів, обраних у якості потенційно корисних.

Вчені з'ясували, що чоловіки краще за жінок шукають інформацію в Google.

Пошуковики стали ключовими в справі пошуку інформації для багатьох людей, тож вміння гуглити і знаходити правильні дані є серйозним питанням.

Згідно з дослідженнями, чоловіки гуглять краще за жінок. Вчені дослідження, під час якого школярам дали доступ в Google і попросили їх вивчити, як москіти вибирають свою здобич. У результаті хлопчики краще справилися з завданням і отримали більше високоякісних знань, пов'язаних з темою в цілому.

Чоловіки і жінки по-різному ведуть пошук онлайн. Чоловіки створюють більше запитів і натискають на більшу кількість посилань, а жінки витрачають більше часу на читання не тільки результатів пошуку, а й матеріалів, обраних у якості потенційно корисних.

Газета "The Telegraph" цитує ряд інших досліджень і нагадує, що в технологічній галузі частка жінок становить всього 17%. Крім того, видання підкреслює, що якщо пошукові алгоритми створюються в основному чоловіками, то не виключений аргумент, згідно з яким пошуковики як і раніше будуть більш "доброзичливі" саме до чоловіків.

espreso.tv

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com