image

На що скаржаться чоловіки і жінки в стосунках?

З'ясовано найпоширеніші скарги жінок і чоловіків у стосунках. Фахівці радять навчитися відчувати емоції один одного, і тоді не виникатиме подібних проблем.

Як повідомляють фахівці, багато жінок відчувають себе самотніми, перебуваючи у стосунках, тому часто скаржаться на брак близькості та уваги.

У свою чергу чоловіки найбільше скаржаться на постійні сварки і нерегулярний секс. Такі негаразди у стосунках можуть перерости у великі проблеми і, в результаті, стати причиною розриву.

Читайте також :  Як уникнути конфліктів з коханою людиною

Щоб уникнути подібних проблем, фахівці радять вдатися до такого трюку, який дозволить відчувати один одного на емоційному рівні.

Фахівці пояснюють цей метод на такому прикладі: часто, коли жінка засмучена і звертається за допомогою до партнера, він намагається відволікти її, може пожартувати або зовсім проігнорувати.

Така поведінка веде до відчуження, впевнені експерти. Тому, правильним варіантом буде посумувати разом з супутницею, прожити її емоції. Так ви навчитеся розуміти один одного і більшість проблем зникнуть із стосунків назавжди.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com