image

Найважливіші питання, які слід обговорити до укладення шлюбу

Невирішені завчасно питання у майбутньому можуть провокувати конфлікти і навіть приводити до розставання партнерів.

Сім важливих тем, які необхідно обговорити до весілля, виглядають так:

Інтимні питання. Сексуальний настрій і бажання партнерів не завжди збігаються. Не бійтеся відверто обговорити всі свої думки з приводу регулярності сексу та інших інтимних особливостей. Це допоможе краще зрозуміти людину, з якою ви маєте намір пов'язати свою долю.

Споживчі звички. Фінансові питання – важлива частина спільного життя. До весілля необхідно вирішити, буде бюджет спільним або роздільним, на що пара буде витрачати заробіток в першу чергу, а на чому краще економити і так далі.

Проведення часу з родичами. У різних людей рівні близькості з родичами різні. Оскільки майбутнє подружжя росло не в однакових сім'ях, їм слід обговорити, чи вони будуть ходити в гості до родичів, як часто потрібно їздити в рідне місто чоловіка або відвідувати батьків дружини, як кожен з партнерів звик відзначати великі свята – в колі сім'ї або з друзями.

 

 

Організація простору. Перед вступом до шлюбу пара повинна вирішити, де вони будуть жити, які умови життя наречений і наречена вважають комфортними і скільки особистого простору треба кожному з партнерів.

Баланс роботи та особистого життя. Коли пара відкрито обговорює своє ставлення до понаднормової роботі партнера, важливості кар'єрного зростання і спільного проведення часу, в майбутньому у подружжя не виникає претензій та образ. Важливо досягти в цьому питанні компромісу.

Виховання дітей. Чи хоче майбутнє подружжя мати дітей взагалі, скільки дітей і який варіант виховання партнери вважають оптимальним – це питання, не обговоривши які, одруження може понести за собою багато несподіванок і розчарувань.

Розуміння шлюбу. Поки закохані ще не поставили свої підписи в документі, слід обговорити розуміння шлюбу загалом. Чого партнери очікують від шлюбу, яким вони його бачать – традиційним чи таким, що не відповідає загальноприйнятим нормам, як вони ставляться до весільного торжества, чи бачать вони у такому союзі певні зобов'язання і чи ставлять цілі, досягати яких будуть разом.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com