image

Що може зруйнувати ваш шлюб

Погодьтеся, не можна дозволяти всілякій побутовій нісенітниці руйнувати те, що може зробити вас найщасливішою людиною на світі.

А зруйнувати шлюб легко, наприклад, так:

Жити не по кишені
Якось одна мудра літня жінка,сказала : «Найкраще, що ти можеш зробити як дружина - жити за коштами".

Показуйте, що ви цінуєте працю чоловіка, поважайте його роботу. Плануйте сімейний бюджет, з максимальною користю використовуйте ті гроші, які у вас є. Розпоряджайтеся грошима з розумом.

Постійно скаржитися на те, що грошей не вистачає, накопичувати борги за кредитними картками - гірший спосіб сказати чоловікові спасибі за його щоденний труд, за те, що він забезпечує сім'ю.

Бути постійно незадоволеною
Вас дратує, як лежать ваше волосся, вам набрид вічний безлад у будинку, вас дратують сусіди навпроти, недоумки колеги, вічно збоїть пральна машина. І як тільки чоловік переступає поріг, ви все це на нього вивалюєте. Уявіть себе на його місці - жити в безперервному потоці негативу. Він би й радий вам допомогти - але рівень вашої напруги занадто великий, і він не знає, за що хапатися.

Якщо я що і дізналася за роки шлюбу - так це те, що хороший чоловік хоче, щоб його дружина була щаслива. І якщо він виявляє, що це не так - він сам відчуває себе нещасним. У всіх, звичайно, бувають дні, коли все йде шкереберть. Але робити невдоволення і роздратування способом життя - значить, руйнувати сім'ю.

Ставити чоловіка на останнє місце в ієрархії ваших цінностей
Що для вас найголовніше? Діти, стосунки з матір'ю, друзі, самореалізація, кар'єра? А чоловік на якому місці, не на останньому чи що? Якщо так, то, виходить, ви йому день у день роками говорите - «ти абсолютно неважливий для мене». Уявіть, вам би роками таке говорили? Як би це вплинуло на вашу самооцінку?

На першому місці має бути чоловік. Вам це може здатися нелогічним і взагалі неправильним, але це насправді ключ до щасливого шлюбу. Так багато пар розпадається сьогодні - саме тому, що люди нехтують турботою один про одного. Будьте один для одного важливіше всього.

Уникати фізичної близькості
Якщо у вас постійно «болить голова» - це руйнує ваш шлюб. Секс не можна використовувати як інструмент маніпулювання чоловіком. Навпаки, це спосіб, за допомогою якого ви стаєте ближче один до одного. Це справжнє благословення - бути бажаною, бути потрібною.

Грати в «телепата» і «партизана»
Жінки обожнюють говорити натяками (я думаю, це в нас закладено генетично). Але чоловіки просто не розуміють їх (а це закладено в них). Не витрачайте часу на натяки - він все одно вас не зрозуміє. Говоріть просто. Говоріть чесно про те, що ви відчуваєте, не збирайте вантаж невисловленого. Якщо він питає: «Що трапилося?», А ви відповідаєте: «Нічого!» - Що ж, не чекайте, що чоловік прочитає ваші думки. Будьте простіше, будьте відкритими.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com