image

Секс запобігає ожирінню, старінню шкіри, і лікує ГРВІ

Секс - це хороший спосіб зміцнити здоров'я і подолати хвороби

Ось перелік хвороб, які здатний вилікувати секс.

Грип та ГРВІ

Вчені дійшли висновку, що, якщо кохатися хоча б два рази в тиждень, підвищується імунітет. Таким чином організм виробляє захист від захворювань, що передаються повітряно-крапельним шляхом.

Мігрень

Секс здатний перемогти головний біль! Таким чином, відмовка з боку жінки або чоловіки, що секс доведеться відкласти через головний біль, може звучати швидше як заклик до дії.ОжирінняСекс - це приємний і корисний спосіб тримати тіло в тонусі без виснажливих вправ. За підрахунками дослідників, хвилина сексу спалює 4 калорії. Відповідно, за 30 хвилин можна спалити 120 кілокалорій - а це чверть шоколадки. Таким чином після активних занять сексом ви з легким серцем зможете дозволити собі поласувати солоденьким.

Старіння шкіри

Жінки, які ведуть регулярне статеве життя, виглядають в середньому на 10 років молодшими за своїх ровесниць. Це пов'язано з підвищенням в крові рівня жіночого гормону естрогену.

Психічні розлади

Тривале утримання призводить до психічних відхилень. Адже в такому випадку організм не отримує речовини, насичення якими передбачено природою. Внаслідок гормонального збою страждає психіка. Людина стає дратівливою або її охоплює апатія.

На замітку:

 

Вченими виявлено, що у 31 хвилину статевого акту найбільш активно виділяються гормони, біологічно активні речовини, що руйнівно впливають на вільні радикали. Ці радикали здатні активувати хімічні реакції, що призводять до багатьох захворювань.

Регулярний секс 3-4 рази в тиждень, здатний у декілька разів збільшити рівень імуноглобулінів А (специфічних антитіл, які зміцнюють імунну систему), що в свою чергу може служити профілактикою респіраторних захворювань, і навіть зменшувати їх прояви на початку хвороби. Крім того, під час сексу підвищується рівень ендорфінів, кортикостероїдів, серотоніну, що знижує больову симптоматику, справляє позитивний вплив на психоемоційну сферу, покращує асоціативні зв'язки головного мозку, знімає напругу, - пише Хочу.ua

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com