image

Справжня жінка легко приваблює чоловіків

Чому деякі жінки легко знаходять свого коханого, а інші часто змінюють партнерів? Пропонуємо вашому перегляду декілька порад, які допоможуть налагодити взаємини з чоловіками.

Справжня Жінка приваблює чоловіків своїм внутрішнім станом — в першу чергу. Зовнішність, розум, вік, соціальний стан, якості характеру — все це, по суті, глибоко вторинне. Стан, що приваблює чоловіків — це твоя насолода собою і своїм життям. Насолоджуватися собою — це непросте мистецтво, але, освоївши його, ти стаєш сильнішим магнітом. 
Кохання до чоловіка починається з любові до себе. Звичайно ж ми думаємо навпаки: «Коли хтось мене покохає, тоді і я покохаю себе». Але до тих пір, поки у Жінки не трапиться роман з самою собою, кожен чоловік буде для неї всього лише психотерапевтом, який намагатиметься вилікувати її від неприйняття самої себе і страху залишитися самотньою. Істинна, глибока любов виникає із стану наповненості собою. Тоді любов до чоловіка народиться в своєму вищому прояві — як дарування себе йому, а не як відчайдушна спроба бути комусь потрібною, щоб відчути власну повноцінність. 
Чоловік любить не саму Жінку, а свій стан поруч з нею. СТАН. Жінка, яка створює у чоловіків особливий стан — мужності, завжди буде мати успіх і шанувальників. До цього особливого стану чоловік буде тягнутися, як до магніту. Справжня Жінка культивує в собі жіночність, щоб обдаровувати нею чоловіків (коханого, шанувальників, друзів, знайомих, просто перехожих). Тому Справжня Жінка — це зовсім не найкрасивіша, зовсім не найрозумніша і вже зовсім не найуспішніша в соціальному плані. Справжня Жінка дарує чоловікові не розум, не красу, не тіло, не успіхи, а стан Чоловіка. 
Бажання кохати народжується всередині. Воно, як правило, не має ніякого стосунку до того, чи є гідні для цього об’єкти в оточенні Справжньої Жінки. Коли жінка думає, що «немає з кого вибирати» і що навколо неї немає чоловіків, гідних її кохання, це може говорити про те, що вона поки що не готова кохати. Вона хоче чогось іншого. Вона, можливо, боїться кохати. І ті «негідні» чоловіки, які є навколо, тільки відображають її внутрішній стан. Щойно жінка дозріває до істинного глибокого кохання, питання «гідний-не гідний» перестає мати першорядний характер. 
Щедрість Жінки на любов притягує до неї любов. Якщо жінка хоче бути коханою, вона повинна вміти насичувати любов’ю все, з чим стикається. Дарувати її, насолоджуватися нею, проявляти її, думати і говорити про неї. Любов повинна бути вдихом і видихом, а не тільки вдихом. Якщо ви видихаєте любов, вона знайде тебе природним чином. 
Чоловіки — це Боги. Будь-який чоловік — Бог. Саме так. Якщо він не справляє на вас враження Бога, значить, ви «дивитеся очима» критичного розуму. Бог може проступати в ньому тільки на один відсоток. У його житті ще не зустрілася така Жінка, яка вдихнула б у нього віру в себе. Справжня Жінка бачить в чоловіках Богів. Справжня Жінка не конкурує з чоловіками і не доводить їм своєї досконалості. Вона їх не переробляє і не виховує. Вона бачить все краще, що є в кожному з них. Справжня Жінка любить, цінує і поважає чоловіків ВЗАГАЛІ, як клас. Така позиція створює в її житті простір для цікавих і гідних чоловіків. 
Щоб зачаровувати чоловіків, Жінка сама повинна бути зачарована. Якщо Жінка хоче надихати чоловіків — вона повинна сама перебувати в стані натхнення. Якщо жінка хоче запалювати їх, вона сама повинна бути маленьким полум’ям. «Зачарованість» Жінки — це її закоханість в Життя, в свої маленькі таємниці, романтичність і загадковість. Байдуже, чим Жінка зачарована. «Зачарованість» створює внутрішній світ, який неможливо не відчути. 
Поруч з Справжньою Жінкою завжди є місце подвигу. Вона його створює. Жінка збуджує в чоловікові бажання проявити себе сильним, не нав’язуючи йому обов’язки «ти повинен», але м’яко запрошуючи в казку «Герой і Принцеса». Вона створює ілюзію зворушливої беззахисності і ранимості, пробуджуючи в чоловікові бажання для здійснення вчинків, результатом яких будуть її захоплені очі і захоплення ним. Справжня Жінка готує чоловіка до скоєння вчинків поступово і непомітно, нічого для цього не роблячи, просто перебуваючи в образі ніжної, тендітної панночки. 
Справжня Жінка не бере участь у феміністичних жіночих клубах.Справжня Жінка не буде робити узагальнень типу «Всі вони ...». Вона знає, що всі чоловіки — різні. Кожна жінка створює свій Всесвіт, і її оточують ті чоловіки, яких вона залучає в своє життя. Вона не буде роздмухувати вогнище міжстатевої війни і впиватися недосконалістю світобудови. Розмовляючи з подругами про свого чоловіка, вона не робитиме акцент на його недоліках, критикувати і знецінювати, виставляючи його негідником. 
Справжня Жінка навіть неприємні речі вміє говорити коректно і доброзичливо. Вона говорить їх чоловікам так, що це не принижує їх, а підштовхує до зміни на краще. Це велике жіноче мистецтво — бути доброзичливою навіть тоді, коли треба сказати про недоліки і помилки. Важливо не те, що говорить Жінка, а те, як вона це говорить. Вона каже, зберігаючи почуття власної гідності і гідності того, кому вона це говорить. Вона знає, що навіть критику можна подати так, що вона надихатиме на подвиг. Однак вона завжди залишає чоловікові можливість вибору — змінюватися чи ні. 

aratta-ukraine.com

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com