image

Як навчитися фліртувати з чоловіком

7 правил грамотної спокуси і типові помилки флірту

1. Обирайте червону помаду, якщо хочете, щоб він частіше дивився на ваші губи. Співробітники Манчестерського університету стежили за рухом очних яблук 50 хлопців і з'ясували, погляд, притягнутий червоною помадою, триває 0.6 секунди довше порівняно з рожевою. При цьому дослідження показують, що комплімент з приводу красивих губ - найприємніший для більшості дівчат.

2. Запитайте його : "як ти?" замість стандартного "як справи?" Це питання відразу ж переведе вашу розмову на душевний лад. Також по цьому формулюванні ви зможете судити про його ставлення до вас. Якщо він запитує : "як ти?", значить, він намагається фліртувати з вами і ви йому не байдужі.

3. Завершуйте розмову першою. Одне з поширених правил флірту "не телефонувати першою" не зарекомендувало себе, тому краще з ним розпрощатися. Якщо ви зателефонуйте чоловікові першою і будете говорити з ним у веселому настрої, легко і ненав'язливо, це може стати чудовим поштовхом для ваших відносин і підвищить його інтерес до вас. А ось завершувати розмову точно завжди потрібно першій. Це також підігріє його увагу і розкриє почуття конкуренції - чоловікові стане цікаво, куди ж ви поспішаєте, і що для вас важливіше, ніж спілкування з ним.

4. Соромливо відводьте погляд. Буквально свердлити поглядом незнайомого хлопця і не зводити з нього очей - приклад того, як не потрібно фліртувати з чоловіком. Він подумає, що з ним щось не так, або що ви - дівчина-липучка. Якщо хочете фліртувати успішно, зніяковіло ловіть його погляди, або швидкоплинно грайливо поглядайте в його бік - така ненав'язлива гра очима творить чудеса.

5. Не чіпайте його. Як і поглядів, дотиків не повинно бути багато. Якщо хочете правильно фліртувати з чоловіком, цілком достатньо легких дотиків до руки чи плеча. Ніяких міцних обіймів в перші півгодини знайомства і дружніх погладжувань по голові.

6. Не грайте. Чоловік ніколи не буде ганятися за дівчиною, яка намагається хитрувати, подавати однозначні натяки, а потім будувати з себе недоступну панночку. Дотримання міри - головне правило флірту.

7. Задайте ґрунтовне питання. Одним незграбним питанням ви можете зруйнувати найпрекрасніше враження про вас. Якщо хочете правильно фліртувати, не зачіпайте спірні теми, не говоріть про велике, а запитайте щось конкретне у нового друга. Наприклад, де він ріс і чи любить він фільми жахів?

Як НЕправильно фліртувати з чоловіком1. Порушувати дистанцію. Якщо ви залізете на хлопця "з руками і ногами" або нависнете над ним під час бесіди - така поведінка не просто насторожить і налякає. Для багатьох вона буде ще й порушувати психологічну зону комфорту. Коли малознайома людина уривається у ваш особистий простір, найбільше за все хочеться втекти куди подалі.2. Занадто часто до нього доторкатися. Спочатку схопити його за коліно, потім за руку, погладити по плечу виправити чубок, потріпати по щоці, повернутися до першого кроку - і так по колу. Цінність дотиків на першій стадії знайомства якраз у тому, що вони рідкісні, несподівані, короткочасні.3. Використовувати вульгарні і пестливі слівця. Називати хлопця, з яким ви тільки починаєте фліртувати "масюпусиком", "зайченям" або, борони Боже, яким-небудь "гарячим жеребчиком" - категорично неприпустимо.4. Залучати до себе увагу. Якщо ви знаходитесь у великій компанії, не варто постійно розповідати про себе, перебивати інших людей фразочками: "Та, подумаєш, у мене є для вас більш цікава історія!", залазити танцювати на стіл або затівати радикальну політичну дискусію. Запам'ятає він вас точно, а от чи захоче ще раз побачити - питання друге.Які частини тіла оголити для фліртуШия. Один з принципів флірту - оголювати ерогенні зони. На шиї у вас їх предостатньо. Розпустіть волосся і покладіть їх на одне плече, нахиліть голову і нехай чоловік мріє про поцілунок в ніжну шийку.Зуби. Існує маса варіантів фліртуючої посмішки, але ви можете просто злегка відкрити рот, щоб ледь виднілися зуби. Цей флірт-сигнал 100% доносить інформацію.Спина. Красиву жіночу спину неможливо обійти стороною. Щоб фліртувати з чоловіком, не потрібно оголятися по пояс. Можна просто вдягнути сукню з бретельками, перехрещеними на спині. Дивлячись на таке вбрання, чоловіки зізнаються, що його просто хочеться зірвати, - пише Cosmopolitan.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com