image

Як поєднати несумісне : шопінг з чоловіком

Як часто ви сваритесь з коханим через таку дрібницю як походи по магазинах? Здавалося б, чого тут важкого? Ходи, дивися, говори - подобається, не подобається. Але ні, 10-15 хвилин і починається роздратування, образи, скандали.

Як чоловіки ходять по магазинах

У них завжди йде на це дуже мало часу, тому що вони точно знають , за якою річчю йдуть в магазин. Чоловік йде цілеспрямовано в певний відділ магазину і вибирає ту річ, на яку він націлився. Варіант, при якому чоловік може йти за дрилем, а згорнути в ювелірний і купити каблучку дружині, уявити практично нереально. Так, чоловіки можуть подивитися на щось цікаве, але це не означає, що вони будуть годинами стояти біля вітрини. Вони всього лише відзначать для себе те, за чим прийдуть в наступний раз.

Як жінки ходять по магазинах

Жодна жінка вам не скаже точно, за чим вона йде в магазин. Як правило, вона йде купувати одну основну річ і що-небудь до неї в комплект. Саме це що-небудь може коштувати набагато дорожче, ніж основна річ, яку ви запланували.Жінки вільно можуть не купити ту річ, за якою вирушили, зате набрати купу непотрібного мотлоху, яке буде припадати пилом у шафі.

Причина даного конфлікту проста: чоловік йде в магазин купити щось, а жінка - що-небудь.

Як пройтися по магазинах разом

Якщо ви зайшли вибирати вам якусь річ, то можете зайняти і вашого чоловіка. Запропонуйте йому вибрати вам джинси, вкажіть розмір і точний колір, а він нехай походить, помучиться.

Заходьте не тільки туди, де цікаво вам, але і в ті відділи, які викличуть інтерес у вашого чоловіка. Йому буде приємно і цікаво і з'явиться стимул пройтися з вами по магазинах знову.

Ходіть по магазинах не так довго, як могли б. Пожалійте вашого чоловіка і завершіть походи до того моменту, коли ваш чоловік почне закипати.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com