image

Як привабити чоловіка

Риси, на які чоловіки звертають особливу увагу у жінках

Постава

Для чоловіків дуже важлива зовнішність жінки, і часом розмір грудей або стегон не грає вирішальної ролі. Якщо у пані прекрасна фігура, але її постава при цьому далека від ідеалу, швидше за все, чоловік не захоче знайомитися з такою жінкою. Мається на увазі, гідний чоловік. Постава - це ознака впевненості та здоров'я. А впевненість у собі шалено приваблива якість як для чоловіка, так і для жінки.

Манера сідати

Жіночність повинна проглядатися не тільки в манері одягатися, а й в умінні подати себе. Тому навчіться сідати на стілець або крісло чуттєво, а саме не поспішаючи, тримаючи рівну спину і намагаючись підкреслити стегна. Їх не потрібно випинати і навмисне демонструвати. Цей процес повинен виглядати природним, але при цьому бути до біса сексуальним.

Не поспішайте

Пам'ятайте, впевнені в собі люди майже ніколи не поспішають. Не мається на увазі, що ви повинні спізнюватися на півгодини і змушувати чекати свого супутника. До пунктуальності це не має відношення. Всі ваші жести повинні бути пластичними і вивіреними: дзвонить телефон - не шукаєте його в паніці, а не поспішаючи знайдіть його і дайте відповідь на дзвінок; якщо ви запізнилися кудись не варто забігати, показуючи, що ви нервуєте - вибачтеся, мило посміхніться і граціозно зайдіть .

Голос

Голос жінки повинен бути сексуальним і також неквапливим. Відучіться швидко тараторити і почніть говорити чітко і впевнено. Попрацюйте над тембром голосу, чим він глибше звучить, тим більше сильно він впливає на чоловіків: спробуйте при розмові напружувати не тільки голосові зв'язки, а говорити як би зсередини - з легких або живота.

Не наздоженеш

Мабуть, всім відома істина: не дзвони чоловікові першою. Звичайно, якщо у вас вже зав'язалися стосунки, то не дзвонити взагалі - нерозумно. Але якщо ви тільки на етапі знайомства - ведіть себе вкрай стримано, чоловік вас повинен завоювати і "наздогнати". Успішно пройшло перше побачення, а він подзвонив? Не беріть одразу трубку, нехай він подзвонить ще раз. Повірте, якщо чоловік дійсно зацікавився, він обов'язково передзвонить. Не погоджуйтеся одразу на зустріч, схитруйте, що зайняті і обов'язково запропонуйте альтернативний варіант часу для наступного побачення. До речі, якщо ви вже разом, теж намагайтеся тримати чоловіка в тонусі: не завжди біжіть стрімголов відповідати на дзвінок або на побачення, так він буде постійно намагатися вас завойовувати.

Не ображайте

Ніколи, ні за яких обставин не ображайте чоловіків. Неважливо, це ваш бойфренд, колега по роботі або просто випадковий перехожий. Ви - жінка, стимул і натхнення для чоловіків. "Натхненню" не личить лихословити і ображати чоловіків, навіть у легкій формі. Бути жіночною і милою - це професія і покликання. Будь-який негатив у бік чоловіка безпосередньо відбивається на жіночій енергетиці.

Ходіть на побачення

Щоб відточити навички спокушання, не відмовляйте в побаченні чоловікам, які вам не дуже подобаються. Мова не йде про екземпляри з порушеною психікою, невпевнених в собі і т.д. Пам'ятайте, важко в навчанні - легко в бою. Це поширюється і на любовні відносини. Напевно, багато хто з нас, сходивши на побачення, картали себе за сказані дурниці або вчинені дії. Щоб не зіпсувати побачення з дійсно "вашим" чоловіком, тренуйтеся! Крім цього, ви будете себе почувати популярною і потрібною, що додасть ще більшої впевненості в собі.

 

50 оттенков
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com