image

Як швидко і без зусиль навчитися прибирати

204 години йде на прибирання квартири у році. Більшість господинь змушені витрачати цінний час вихідного дня на миття кухні, ванної кімнати, підлоги та дзеркал тощо

 Ось 5 простих порад по ефективному прибиранні, які економлять час

Порада №1:

Використаний посуд легше вимити відразу, ніж складавати стопками в раковині. Споліскування однієї чашки або тарілки займає кілька хвилин, в той час як відтирання дводенного жиру вимагає набагато більше часу і сил.Цю ж пораду застосуємо до різних побутових ситуацій. Закінчили читати книгу чи гортати журнал - поверніть на полицю. Взяли фен з ванної кімнати - після використання покладіть в тумбочку. Легше щодня прибирати робочі документи на столі, ніж розбирати і сортувати стопки в кінці тижня. Таких прикладів безліч. Головне, не лінуватися і уважно ставитися до дрібниць.

Порада № 2:

Візьміть за правило проводити генеральне прибирання чотири рази на рік. Перебирайте одяг, журнали, книги, косметику, банки, ємкості для зберігання продуктів, каструлі сковорідки і інше кухонне приладдя. Справа в тому, що більшість покупок здійснюється не усвідомлено, тому квартира обростає величезною кількістю непотрібних предметів. Трапляється так, що і викидати шкода, і зберігати не має сенсу. Є простий вихід - віддати нужденним людям, які з задоволенням доносять хороший, але немодний одяг, а також знайдуть застосування побутовим речам.

Порада № 3:

Купуйте сучасну техніку, яка полегшує прибирання і економить час. Потужні пилососи, посудомийні машини і подрібнювачі харчових відходів змінюють ставлення до щоденних турбот. Є й більш інноваційна техніка - пароочищувачі.Ці компактні пристрої за допомогою пари, що подається під тиском, видаляють стійкі забруднення з кухонної техніки і меблів, витяжки, кахлю, сантехніки, ламінату та інших поверхонь.Велика перевага в тому, що пароочищувач вбиває мікроби і бактерії без використання побутової хімії. Це має особливе значення для сімей з маленькими дітьми, які люблять проводити час на підлозі і пробувати різні предмети на смак.Пароочищувач економить час на прибирання та залишає сили на розваги та відпочинок. Він укомплектований великою кількістю насадок, за допомогою яких легко вимити бруд у важкодоступних місцях. Зверніть увагу на ручний пароочисник Kärcher - компактний прилад, який скорочує час щоденного прибирання до пари хвилин. При цьому всі поверхні продезинфіковані і сяють чистотою.

Порада № 4:

Прибирання краще починати з кухні та ванної кімнати. Саме ці приміщення потребують особливої ретельності через велику кількость дзеркальних і глянцевих предметів, трудомістких ділянок. Запасіться миючими засобами і тканинами для різних типів поверхонь. Такий підхід заощадить час і сили. Після чищення плити, витяжки, натирання дзеркал і миття ванни - косметичне прибирання в спальні або особистому кабінеті здасться приємним і легким.

Порада № 5: 

Підготуйтеся до прибирання, повісивши одяг у шафу, сховавши взуття та розклавши інші речі по своїх місцях. Тоді нічого не буде заважати і плутатися під ногами. Попередня підготовка полегшує процес миття підлоги, вимагає менших витрат часу і не псує настрою.Після прибирання провітріть кімнати. Більшість миючих засобів мають характерні запахи, які викликають неприємні симптоми, наприклад, запаморочення або нудоту.Прибирання квартири – неминучий обов'язок, який лягає на жіночі плечі. Щоденне підтримування чистоти не завжди можливе з причини браку часу або відсутності бажання. Тоді на допомогу приходить сучасна техніка, яка добре справляється з пилом, плямами від напоїв, брудним посудом і миттям підлог.Щодня на ринку з'являються нові продукти, ще ефективніші за аналоги. Не бійтеся експериментувати і проявляти фантазію, тоді прибирання стане веселим способом відволіктися від турбот і проблем.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Редактор сайту - Костянтин Шевченко

    Тел.: +38 095 308 8778

    Ужгород, вул. Белінського, 24

    mail.prozak@gmail.com