image

Як уникнути конфліктів у сім'ї

У кожній родині існували, існують і будуть існувати конфліктні ситуації між членами сім’ї. Але вирішальним фактором є власне ставлення до цих конфліктів. А невисловлені образи або невирішені до кінця проблеми, незабаром знову починають спливати назовні.

Головна причина, над якою варто подумати, як можна уникати конфліктів, — ваше власне психічне здоров’я. Знижена самооцінка також є наслідком конфліктного настрою. Задумайтеся, а чи потрібно вамі це?

Ми впевнені що ні. Ніхто з нас не хоче конфліктів, тому ми даємо кілька важливих порад. Вони допоможуть уникати будь-яких конфліктів:
- Вчитися розуміти і поважати інших людей.
- Не починати конфлікти першими. Задумайтеся, як часто ви їх провокуєте?
- Думайте позитивно. Бажайте добра. Ніколи не накопичуйте зло всередині себе. Популярна порада психологів, як уникнути конфлікту на роботі чи вдома — просто промовчати.
- Не критикуйте!
- Не сперечайтеся!
- Не скаржіться!
- Не звинувачуйте!
- І найголовніше — усміхайтеся! Гарний настрій — порятунок від скандалів.
Запишіть все погане на листку паперу, що тривожить ваш розум, особливо образи. І після кожного висловлювання підписуйте : "Я прощаю! Я люблю свою…". Слова вибачення і розуміння можуть бути іншими, але вони повинні охарактеризувати те, що ви зняли цей тягар зі свого серця і запалився любов’ю до людини, з якою стався конфлікт. Але головний ключ до успіху виконання техніки — щирість.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com