image

Як уникнути конфліктів з коханою людиною

Рано чи пізно кожна пара стикається з проблемами й нерозумінням одне одного. У своєму виданні "Перестаньте воювати" Мішель Броуді ділиться цінними порадами про те, як запобігати найпоширенішим у стосунках сваркам, повідомляє Healthista.

П'ять способів уникати конфліктів з коханою людиною виглядають так:

Ідіть на збалансований компроміс. Якщо в якості виходу з конфліктної ситуації ви обрали компроміс, переконайтеся, що він однаково задовольняє вас обох. До будь-яких рішень потрібно приходити разом, враховуючи особисту думку й цінності кожного.

Давайте поради дружнім, а не повчальним тоном. Незважаючи на те, що своєю порадою ви хочете лише допомогти, ви можете зіткнутися з образою з боку партнера. Даючи коханій людині пораду, не можна предметом цієї поради робити неправильність дій другої половинки.

Замість того, щоб говорити «Якщо ти перестанеш пізно їсти, ти будеш краще засипати», скажіть «Я помітив, що у тебе є проблеми зі сном. Я турбуюся про тебе. Може, спробуємо вечеряти раніше і подивимося, чи допоможе це?»

 

 

Не мовчіть, якщо партнер зачепив ваші почуття. Під час напружених сварок можуть вириватися необдумані образи та різкі висловлювання. Не тримаєте образу в собі, поясніть коханому, що подібні слова вас ранять, змушують почуватися приниженим.

Помічайте оборонну позицію. Звісно, коли людина відстоює свою думку, вона стає в оборонну позицію. Однак ця позиція часто заводить конфлікт у глухий кут, оскільки людина не бажає чути протилежну думку.

Слідкуйте за тим, чи не чи перестали ви чути партнера у бажанні відстояти свою правоту. Помічайте також впертість другої половинки, намагайтеся зрозуміти її почуття і переживання, не показуйте свою байдужість.

Проявляйте турботу одне про одного. Найпопулярнішим приводом для сварок є непевність у тому, що партнер вас любить і піклується про вас. Говоріть про свою любов тоді, коли партнер про це не просить. Виносячи сміття, вибачтесь перед партнером, що іноді ви забуваєте це робити. Показуйте, що ви завжди готові прийти на допомогу коханій людині, підтримати її в будь-яких ситуаціях.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com