image

Яка чоловiча риса характеру найважливiша для жiнок?

Більшість людей вважають, що найбільше в чоловіках жінок приваблює почуття гумору. Однак це не так - жiнкам потрiбна любов i турбота.

Недавнє дослідження, опубліковане в американському науковому журналі Evolutionary Psychology, показало, що головною чоловічою рисою характеру для більшості жінок є альтруїзм.

Учасниць дослідження попросили обрати потенційного партнера, виходячи з таких чоловічих якостей, як привабливість і здатність здійснювати добрі вчинки.

Альтруїзм - запорука хорошого батьківства.

Для стосунків на одну ніч жінки обирали привабливих і самозакоханих чоловіків, однак для міцного, довгострокового зв'язку та створення сім'ї учасницям експерименту був важливий чоловічий альтруїзм.

У ході іншого дослідження, опублікованого у виданні Social Psychological and Personality Science в липні 2015 року, вчені з'ясували, що із запрошених для експерименту чоловіків-альтруїстів у стосунках перебувало набагато більше людей, ніж з учасників-егоїстів.

Окрім того, альтруїсти, як правило, знаходили другу половинку швидше, ніж егоїсти.

Учені не говорять про те, що інші чоловічі якості для жінок не важливі. Почуття гумору в очах жінок свідчить про високий рівень чоловічого інтелекту, а також є показником високої сексуальної активності.

Однак чоловічий альтруїзм представницями прекрасної статі цінується дуже високо. Жінки схильні вважати, що ця риса є запорукою хорошого батьківства.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com