image

Яких партнерів шукають заможні чоловіки та жінки(ДОСЛІДЖЕННЯ)

Нещодавнє дослідження показало, що багаті жінки тягнуться до багатих чоловіків, а заможних чоловіків приваблюють стрункі жінки.

«Ми дуже здивувалися, коли побачили, що уподобання чоловіків і жінок так сильно відрізняються», – відзначає співавтор дослідження, професор психології здоров'я Девід Фредерік. Для 46% жінок було важливо, щоб чоловік заробляв принаймні стільки ж, скільки й вони. Для 61% жінок велике значення має те, щоб у чоловіка був більш високий достаток.

Аналогічний або вищий заробіток від жінки очікують 24% і 33% чоловіків відповідно.

80% заможних чоловіків віддають перевагу струнким жінкам. Серед представниць прекрасної статі про партнера з гарним тілом мріє лише 58%.

Для чоловіків з вищою освітою краса і стрункість жінки також відіграє істотну роль, у той час як для жінок з науковим ступенем чоловіча фігура – це не проблема.

Вчені припускають, що жіноча стрункість на підсвідомому рівні асоціюється у чоловіків з молодістю, кращою роботою організму та можливістю продовжити потомство. Жінки, у свою чергу, звертають увагу на ті фактори, які забезпечують виживання, безпеку їх сім'ї.

Дослідження також показало, що літні люди про фізичний потяг, професійний успіх і фінансовий потенціал партнера дбають набагато менше, ніж молоді.

Психологи вважають, що така позиція пов'язана з тим, що, проживши довге життя, ці люди зрозуміли, що багатство може бути скороминущим, а підтримка та сильний емоційний зв'язок з людиною робить їх по-справжньому щасливими.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com