• 1

  Волонтери в Ужгороді приберуть давній цвинтар

  У понеділок, 6 липня, о 10.00 волонтери збираються очистити від сміття територію давнього цвинтаря неподалік дерев’яної церкви на вулиці Капушанській. 

 • 1

  Як вирішити екологічну проблему Перечина?

  Лісохімічний комбінат вже 112 років діє у цьому місті. Джерело робочих місць і стало причиною поганої екології. Комбінат викидає відходи деревного вугілля, які осідають на поверхню. Називають і формальдегідні випари, а також викиди у річку. Потічок навіть дістав назву "смердячка". Проблему приховують, аби вона не набула резонансу. До того ж, сьогодні санепідстанція не перевіряє підприємство, бо в країні накладено мораторій на такі перевірки. 

 • 33

  На Закарпатті вшанують Дунай

  День Дунаю в Україні традиційно святкують в басейні річки Тиси, однієї з найбільших приток Дунаю. День Дунаю є спільним пан-європейським заходом, який відзначається щорічно в кінці червня в 14 країнах басейну річки під егідою Міжнародної комісії з захисту р. Дунай. Цього року свято відбудеться 27 червня у Рахові. 

 • 1397561799_1212

  Чи сильно ми забруднюємо атмосферу

  У глобальній мережі нещодавно з'явився пізнавальний сервіс, котрий дозволяє ознайомитися з обсягами викидів вуглекислого газу до навколишнього середовища з урахуванням часової динаміки.

Київ відповідальний за знищення закарпатських лісів

Київ відповідальний за знищення закарпатських лісів

Закарпатська область має унікальні не тільки для України, а й загалом для Європи природні умови і тому довкілля регіону вважається чи не найголовнішим його багатством. Водночас проблеми екологічного характеру залишаються дуже актуальними для Закарпаття і з кожним роком все більше загострюються та несуть суттєву загрозу для екологічної безпеки території краю. Ми повідомляли про проблему лісів у попередній публікації. 
Квітне Ботанічний сад УжНУ (ФОТО)

Квітне Ботанічний сад УжНУ (ФОТО)

Рослини Ботанічного саду УжНУ активно квітнуть. Кореспонденти ProZak.info нещодавно побували в ужгородському ботсаду, щоб закарбувати найбільш цікаві з них. Це і кілька видів магнолії з північної і центральної Японії та північної Америки, і рододендрон Шліппенбаха з Далекого сходу Росії, і айва японська і звичайний карпатський верес.
Сьогодні - година Землі

Сьогодні - година Землі

28 березня 2015 року о 20:30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Година Землі, як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу.
На Закарпатті від пожеж у екосистемах загинуло 4 людини

На Закарпатті від пожеж у екосистемах загинуло 4 людини

Тільки за березень цього року зафіксовано понад 3,1 тис. випадків загорянь внаслідок спалювання сухої трави і побутових відходів, внаслідок яких були знищені значні лісові масиви, житлові та господарські будівлі, -- повідомляє прес-служба ДСНС України.
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com