Закарпаття інертне щодо рекреаційних можливостей

Закарпаття інертне щодо рекреаційних можливостей

Те, що на Закарпатті не повністю використовують рекреаційний потенціал, пов’язано з небажанням місцевої влади, вважає заступник Міністра екології та природних ресурсів Сергій Курикін. Про це він зазначив під час прес-конференції у рамках свого візиту на Закарпаття. "Політична воля керівників стоїть на заваді туристичного розвитку області.Якщо керівник свідомий завдань, то він хоче це робити. Це певна інертність у територіальних громадах. Вони займають вичікувальну позицію. Міністерство може допомагати тому, хто щось робить сам", - вважає пан Курикін.
Ужанський НПП знаходиться в задовільному стані, - заступник Міністра

Ужанський НПП знаходиться в задовільному стані, - заступник Міністра

Сьогодні на Закарпатті з робочим візитом перебуває заступник міністра екології та природних ресурсів України Сергій Курикін. Спільно з директором департаменту заповідної справи міністерства екології та природних ресурсів Ігорем Іваненком, а також директором Ужанського Національного природного парку Віктором Бирковичем він провів прес-конференцію, під час якої розповідав про мету свого візиту на Закарпаття. 
Як вирішити екологічну проблему Перечина?

Як вирішити екологічну проблему Перечина?

Лісохімічний комбінат вже 112 років діє у цьому місті. Джерело робочих місць і стало причиною поганої екології. Комбінат викидає відходи деревного вугілля, які осідають на поверхню. Називають і формальдегідні випари, а також викиди у річку. Потічок навіть дістав назву "смердячка". Проблему приховують, аби вона не набула резонансу. До того ж, сьогодні санепідстанція не перевіряє підприємство, бо в країні накладено мораторій на такі перевірки. 
На Закарпатті вшанують Дунай

На Закарпатті вшанують Дунай

День Дунаю в Україні традиційно святкують в басейні річки Тиси, однієї з найбільших приток Дунаю. День Дунаю є спільним пан-європейським заходом, який відзначається щорічно в кінці червня в 14 країнах басейну річки під егідою Міжнародної комісії з захисту р. Дунай. Цього року свято відбудеться 27 червня у Рахові. 
Київ відповідальний за знищення закарпатських лісів

Київ відповідальний за знищення закарпатських лісів

Закарпатська область має унікальні не тільки для України, а й загалом для Європи природні умови і тому довкілля регіону вважається чи не найголовнішим його багатством. Водночас проблеми екологічного характеру залишаються дуже актуальними для Закарпаття і з кожним роком все більше загострюються та несуть суттєву загрозу для екологічної безпеки території краю. Ми повідомляли про проблему лісів у попередній публікації. 
Квітне Ботанічний сад УжНУ (ФОТО)

Квітне Ботанічний сад УжНУ (ФОТО)

Рослини Ботанічного саду УжНУ активно квітнуть. Кореспонденти ProZak.info нещодавно побували в ужгородському ботсаду, щоб закарбувати найбільш цікаві з них. Це і кілька видів магнолії з північної і центральної Японії та північної Америки, і рододендрон Шліппенбаха з Далекого сходу Росії, і айва японська і звичайний карпатський верес.
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com