image

Чиновники Брустурянського лісгоспу на Закарпатті хизувалися вбитими ними дикими тваринами

Скандал виник на Закарпатті через недолугих працівників Брустурянського лісо-мисливського господарства

На сторінці цього госполарства у Фейсбук появилася фотографія, на якій працівники ЛМГ хизуються вбитими ними дикими тваринами.

У дописі йшлося про успішне завершення мисливського лісгоспу.

Цей допис виклкав велике обурення і його зі сторінки було знято.

Однак фотографія була скопійована користувачами Фейсбуку.

273813806_486803306349853_2336746974373459807_n

А згодом на самій сторінці Брустурянського ЛМГ користувач Наталія Косюк написала гнівний коментар з цього приводу:

"Як же тут на сторінці все чудово і радісно: мости будуються, фауна бігає, зайчики з оленями цілуються, люди по секвоям лазять - просто ідилія! Ідемо в Європу семимильними кроками. Ура!Ой, а де ж поділося найцікавіше? Куди ж це так швидко зник пост підприємства (з фото!) про закриття полювання 29.01.2022 р. Це ж бомба, а не матеріал! Свідома громадскість і, я думаю, особливо різні природозахисні і зоозахисні організаціїї бажали би переглядати його знову і знову! Поверніть все на місце, бажано з описом і правдивими! деталями, так би мовити, від першоджерела. Врешті решт, ми маємо право знати своїх героїв в обличчя.Впевнена, представники громадянського суспільства з радістю допомогли б Вам і підтримали у цей нелегкий час! Може, кинути клич і зібрати для Вас якісь там кошти, крупи, консерви, бобові, щоб лютий голод не штовхав Вас на вбивство диких тварин. Хоча, востаннє я бачила співробітників ЛМГ на Дні працівника лісу і щось не помітила, щоб у Вас животи до хребта поприсихали... А-а-а, то мабуть мені просто було погано видно через усі медалі і грамоти, якими Ви там обвішались!PS: Тільки спробуйте не схвалити або видалити цей коментар - звинувачу в упередженності і перешкоджанні свободі слова! Тут нецензурніх слів і вигадок немає - лише реакція на пост, який Ви самі ж не так давно і виклали".

Знімок екрана 2022-02-16 о 21.28.20

А у одній із груп у тому ж таки Фейсбуці користувач Влад Мартон також опублікував копію фото чиновників Брустурянського ЛМГ з головами вбитих ними оленів і написав:"Це фото з офіційної сторінки Брустурянського лісогосподарства на Закарпатті. У дописі лісівники вихваляються тим, як продуктивно закінчили мисливський сезон, вбивши певну кількість диких тварин.
Наразі цей допис видалили.
Є до них питання: що не так у лісових чиновників було в дитинстві, що вони вбивають беззахисних тварин і вихваляються цим публічно?".І дійсно, що не так?

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com