image

Екологи обурюються бездіяльністю влади Ужгорода у протидії розростанню борщівника Сосновського вздовж річки Уж

В Ужгороді береги річки Уж обросли небезпечною рослиною - борщівником Сосновського. Влада не реагує

Еколог Генріх Розман вважає, що відсутність боротьби влади міста з борщівником Сосновського пояснюється тим, що влада з цього не отримує жодного особистого зиску.

Про це Генріх Розман написав на своїй сторінці у Фейсбук.

"Це не сором. Це гнів. Борщівник Сосновського - небезпечна рослина. Це опіки на тілі, сліди від яких можуть залишитися на все життя.

Про борщівник говориться багато і говориться щороку. Але ми не можемо його побороти.Борщівник забирає дуже багато простору від ужгородців. І це величезний відпочинковий простір біля річки.Невже ужгородці мають бути загнані лише на забруковану набережну?І дивно, бо гроші в міському бюджеті є. Їх зараз у мера багато, але витрачаються вони абсолютно бездумно та нераціонально. Десятки мільйонів йдуть на бруківки навіть там, де ніхто не ходить. Але якщо в мерії з бруківки хтось отримує величезні відкати, то з борщівника особистої вигоди у влади міста немає. Тому ми щороку потопаємо в борщівнику.І скільки вже говорилося про те, що війну з борщівником потрібно починати до того, як він зацвіте, бо потім насіння вітром розноситься на ще більші території. Але ні. У нас тиша. Влада просто відмовчується і далі натякає ужгородцям - ходіть по Петефі і не рипайтеся і нема чого вздовж річки гуляти", - написав еколог.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com