image

На Берегівщині зафіксована масова загибель бджіл (ВІДЕО)

Для місцевих пасічників це велика біда

Першими забили на сполох пасічники села Гать Берегівського району. За різними даними, тут всього за декілька днів загинуло від 30 до 50% всіх бджіл. Місцеві пасічники підозрюють, що причиною може бути використання отрутохімікатів для обробки полів місцевим агропідприємством.

У самому ж агропідприємстві кажуть, що використовувати отрутохімікати для обробки полів будуть лише після Великодніх свят та й то ця отрута не діє на живі організми, а лише на рослини.

Ми розповідали про те, що наразі в Світі спостерігається масова загибель бджіл. Лише за останні 5 років кількість бджіл скоротилася на третину. А вчені кажуть, що після зникнення бджіл людство проживе максимум 4 роки. 

На жаль, саме в Україні бджоли вимирають дуже швидко. Це пов'язано з використанням хімікатів для обробки полів. Тим не менше, Закарпаття було чи не єдиною областю в Україні, де не спостерігалося масової загибелі бджіл. Можливо, це було пов'язано з тим, що ми через малоземелля не є аграрною областю. І ось перші тривожні дзвіночки.

 

0 коментарів


Написати коментар

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com