image

Оприлюднено кількість незаконних вирубок лісів у Карпатах за 2015 рік

Протягом 2015 року на території Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей було зафіксовано 1983 випадки незаконного вирубування та пошкодження дерев і чагарників загальною масою 7113 м3

Державне агенство лісових ресурсів України повідомляє, що незаконні вирубки в Карпатах у 2015 році завдали шкоди державі на понад 243 тис. гривень.

"За неналежне виконання своїх посадових обов’язків з охорони лісів від порушень лісового законодавства до дисциплінарної відповідальності притягнено 556 працівників державної лісової охорони, з них звільнено з займаних посад 43 особи", – йдеться в документі.

"Кожне державне лісогосподарське підприємство, що належить до сфери управління Держлісагентства, в лісах якого дозволяється проведення рубок головного користування, керується розрахунковою лісосікою, затвердженою Міністерством екології та природних ресурсів України", – повідомили у відповіді на депутатське звернення.

"Частка площі стиглих і перестиглих насаджень підприємств, підпорядкованих Держлісагентству, за останній міжобліковий період збільшилась з 12,8% до 28,7%", – повідомили також у відповіді.

За даними Держлісагентства, всього у 2015 році по Закарпатському, Івано-Франківському, Львівському та Чернівецькому облуправліннях лісового та мисливського господарства було заготовлено 4203,3 тис. куб. м ліквідної деревини, з них по Івано-Франківській області – 995 тис. куб. м.

"За 2015 рік лісогосподарськими підприємствами Закарпатського, Івано-Франківського, Львівського і Чернівецького обласних управлінь лісового та мисливського господарства було експортовано всього 704 тис. куб. м необробленої деревини", – повідомили в державному агентстві.

Повідомляється також, що за січень-лютий поточного року вищезазначеними підприємствами експортовано 38 тис. куб. м необробленої деревини.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com