image

Прилади, які спалюють електрику навіть коли вимкнені

Побутова техніка продовжує працювати навіть після того, як ви її вимкнули.

Зарядка без телефону

Зарядний пристрій, або будь-який інший адаптер, продовжує споживати електроенергію, навіть коли до нього не підключений основний прилад. Потужність у такого приладу невелика, за день він споживатиме 1-2 Вт електроенергії.

Телевізійний приймач

Телетюнери для цифрового телебачення продовжують працювати після чергового виключення та використовують приблизно 22 Вт за день. У сплячому режимі ці пристрої «намотують» енергії приблизно на 13-14 гривень на рік. Правда, багато хто з нас навіть не переводять такі пристрої у режим очікування, обмежуючись лише відключенням телевізора. Працюючий тв-приймач споживає у 30 разів більше електроенергії.

Телевізор

У сплячому режимі телевізор споживає за день 20-25 ватт.

Комп'ютери та ноутбуки

У сплячому режимі комп'ютери і ноутбуки продовжують працювати споживаючи більше 100-150 Вт на день. Тому, повністю вимикаючи їх і навіть з розетки, ви зможете заощадити на електроенергії близько 70 гривень на рік.

Техніка з таймером

Така малопомітна деталь, як таймер, свідчить про те, що прилад, на якому він розташований, продовжує споживати електрику. Це в районі 100-110 Вт на день.

Крім того електроенергію споживають активні подовжувачі, оргтехніка (особливо принтери), електрофільтри та пристрої безперебійного постачання електрики і багато інших.

Та існує ще одна вагома причина вимикати електротехніку з розетки - при незапланованому стрибку напруги можна втратити ще більше грошей на її ремонті.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com