image

Угорщина допомагає модернізувати систему водопостачання та очищення стічних вод у Рахові

Конкурсна програма водної галузі Міністерства зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини відбувається за участю угорських експертів та найсучасніших технологій.

Одне з провідних інженерних бюро Угорщини "Інженерне бюро TSPC КФТ" за підтримки конкурсної програми водної галузі Міністерства зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини, підготовлює попереднє технічне дослідження на тему "Система модернізації водопостачання та очищення стічних вод у м. Рахів". Конкурс дає можливість підготуватися до майбутньої інвестиції та пропонує стратегію для 4-5 першочергових заходів. Залучення можливостей угорських експертів та сучасних технологій до реалізації проекту створює можливість значно покращити ситуацію з водопостачанням та очищенням стічних вод у м. Рахів.  

Наразі триває процес підготовки  попереднього технічного дослідження, зміст якого було доопрацьовано після обговорень з мером та директором комунального підприємства м. Рахів. Попереднє технічне дослідження розглядає проблеми, які слід вирішити в цілому, з акцентом на угорський досвід та технології, що не лише модернізують мережу водопостачання та водовідведення, але й пропонують негайні заходи з мінімальними інвестиціями, які матимуть позитивний вплив у короткостроковій перспективі. Інвестиція зосереджена на проблемах якості водних баз, огляді технологій очищення води, проблемах реконструкції водопровідної мережі, втратах мережі, очищенні відходів, концептуальних питаннях та питаннях реконструкції каналізаційної мережі, застосування технологій для очищення стічних вод, проблемах якості проточних вод.

Конкурсна програма водної галузі Міністерства зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини полягає у забезпечені 70% вартості проекту безповоротної цільової допомоги. Така формула є унікальною в Угорщині, оскільки має на меті сприяти експортному потенціалу угорських підприємств у галузі водопостачання шляхом надання безповоротної цільової допомоги.  

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com