image

Закарпатців закликають долучитися до міжнародного екологічного руху

Громадська організація «Let’s do it, Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s do it! World» проводить щорічну всеукраїнську соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій «Зробимо Україну чистою разом»», яка запланована на 23 квітня 2016 року.

У рамках акції буде проведено всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧистоФест», масштабне прибирання країни, форуми, круглі столи та інші заходи, - повідомляє Департамент екології Закарпаття.

Громадська організація «Let’s do it, Ukraine» – учасник загальносвітового руху «Let’s do it! World», що об’єднує понад 13 мільйонів людей у 113 державах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання у своїй країні.

В акції беруть участь комерційні та некомерційні громадські організації, компанії та державні установи, співробітники яких приєднуються до акції на рівні корпоративної соціальної відповідальності, та пересічні громадяни.

У 2015 році до акції долучились понад 500 000 учасників у 24 областях на 2832 локаціях. У 2016 році заплановано понад 700 000 учасників та 5 тисяч локацій на всій території країни.

Департамент екології Закарпатської ОДА підтримує акцію та закликає краян долучитися до неї 23 квітня задля спільного прагнення до кращого майбутнього у розбудові екологічного сектору.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com