image

Закарпатська Держекоінспекція наповнюється дивними кадрами

Фейсбук-група Український екологічний контроль розповідає про формування штату Держекоінспекції на Закарпатті співробітниками з кримінальним минулим

На Закарпатті склалася обурлива ситуація, яка викликала параліч важливого контролюючого органу центральної гілки влади - місяць тому рішенням Закарпатського окружного адмінсуду (суддя Іванчулинець) був поновлений на посаді колишній начальник Держекоінспекції в Закарпатті Іван Мартин.

Поновлення Мартина підтримало закарпатське керівництво «слуг», яке скориставшись воєнним станом потихеньку узурпувало владу в регіоні. Як і завжди стейкголдерами чергових узурпаторів стали кримінальні клани з головними «офісами» в місті Мукачево. По-суті, Іван Мартин є яскравим представником мукачівського кримінального ОЗУ, яка останнім часом свавільно розкрадає природні ресурси, що належать українському народу.

В період відсутності І.Мартина на посаді, у Верховній Раді України була створена ТСК (тимчасова слідча комісія), яку очолив нардеп Микола Тищенко і яка повинна була оприлюднити всі ці масштабні розкрадання природних ресурсів, зокрема лісових та сприяти притягненню злочинців до відповідальності.

Так, ТСК виявила одночасно краденої деревини, зокрема породи дуб приблизно на 250 млн.грн. (цю суму необхідно помножити на 12 місяців то вийде більше 2 мільярдів грн. злочинного доходу в рік!). Основна маса незаконно добутого лісу була виявлена на базі в селі Циганівці біля м. Ужгород, як стверджують ЗМІ у члена мукачівської ОЗУ Мирона Помпеля https://glavcom.ua/.../nardep-tishchenko-kazhe-shcho....

За даним фактом була відкрита кримінальна справа, але Мирон Помпель встиг втечи за кордон, згодом повернувшись, оскільки вдалось домовитись із «принциповими» «слугами» з ТСК, і як наслідок – мукачівська «лісозаготівельна» бригада чорних лісорубів розширила ареал чорних вирубок цінних порід дерев ще і на Прикарпаття https://trubyna.org.ua/.../dlia-fizychnoho-zakhystu.../

Держекоінспекція, її територіальні органи, як наприклад Закарпатська ДЕІ повинні виявляти та фіксувати, з встановленням збитків завданих державі, подібні злочини в сфері екології. Але біда в тому, що територіальні органи Держекоінспекції одноосібно керуються та контролюються начальниками призначеними за сумнівними схемами.

Так в 2016 році ДЕІ в Закарпатській області по квоті мукачівської ОЗУ, очолив раніше судимий за хабарництво і побори «міліціонер» Іван Мартин https://ord-ua.com/.../svogo-chasu-vidbuvav-tjuremnij.../ . Так під керівництвом Івана Мартина Закарпатська екоінспекція перетворилась на «доїльну машину» всієї Закарпатської області. А враховуючи екологічні стандарти сьогодення ця «доїльна машина» запустила свої щупальця всюди.

Принцип І. Мартина був «крадіть і приносьте». Враховуючи кримінальне минуле Івана Мартина та його «проблеми» з математикою, у Закарпатській ДЕІ був приставлений «смотрящий», який наглядав за всіма, щоб не плутали особисті кишені з «общаком».Не реагуючи на масштабні порушення природоохоронного законодавства, зокрема незаконні вирубки, данина збиралась в області з усіх і з усього в мульти-розмірах. Для тих, котрі відмовлятись розкрадати природні ресурси і заносити, діяла «схема» так званих громадських екологічних інспекторів. За цією схемою Іван Мартин, як начальник Держекоінспекції в Закарпатській області виписував посвідчення громадських інспекторів з охорони довкілля сумнівним особам, які в свою чергу «офіційно» зверталися в Держеоінспекцію з вимогою перевірити неугодних.

Особливим «спеціалістам» Мартин «вибивав» посвідчення у центральному офісі Держекоінспекції України. Власників «елітних» еко-посвідчень використовували у важливих провокаційних заходах. Одним із таких штатних провокаторів Мартина був і є підлеглий держзрадника іллі киви владислав каменца, якого нещодавно затримали на підпитку за кермом службового автомобіля прикордонники https://trubyna.org.ua/.../sotsmerezhi-povidomliaiut-pro.../ (фото посвідчення).

391761148_1393084918230705_220163952793321677_n (1)

 

Враховуючи, недавно опубліковану у ЗМІ інформацію про тісну співпрацю Мартина в росії до 24 лютого 2022 року та і після https://www.groza-news.info/na-posadu-golovy.../ стає зрозумілою давня мережева співпраця «любителей русскаго мира и любителей природы» Івана Мартина та Владислави Каменци https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/39919895/ .Ще в 2018 році до Держекоінспекції в Закарпатті навідалися АТОвці та небайдужі громадяни, які виявили неприродню співпрацю Івана Мартина та Владислави Каменци та надали їй належну оцінку (фото біля входу до Держекоінспекції) https://trubyna.org.ua/.../na-zakarpatti.../... .Сумно, що станом майже після десяти років війни Держекоінспекція в Закарпатській області стає прихистком колаборантів та москвофілів, - йдеться в дописі Українського екологічного контролю. 

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com