Як навчити дитину слухатися батьків

Як навчити дитину слухатися батьків

Коштувало сказати синові: «Перед сном прибирай іграшки», і він почав щовечора справно складати їх в коробку? Та це справжнє диво! Частіше буває зовсім не так: доводиться багато разів говорити одне й те ж на всі лади. Є кілька причин, чому діти нас не розуміють, і сім способів говорити так, щоб вони прислухалися до нас.
Ідеальний сніданок для вашої дитини

Ідеальний сніданок для вашої дитини

Сніданок - мабуть, один з найважливіших прийомів їжі. Він забезпечує нас необхідними поживними речовинами, заряджаючи силою і позитивом на весь день. Для дитини, якій належить високе розумове навантаження в школі або інтенсивне фізичне навантаження в спортивній секції, ранковий прийом їжі просто незамінний.
Що подарувати дитині на Миколая?

Що подарувати дитині на Миколая?

День святого Миколая - особливе свято саме для українських дітей, адже Микола - це наш, рідний, аналог Діда Мороза чи Санти Клауса. Тому проігнорувати це свято не можна. А от що ж подарувати нашим дітям?
Що покласти у портфель дитині?

Що покласти у портфель дитині?

Хороше й своєчасне харчування повинно "підзарядити" мозок школяра на навчанні, але при цьому не перевантажувати травний процес. У пошуках ідеальної трапези для вашої дитини зовсім не обов'язково пакувати повноцінний "мамин обід" в окрему сумку. Достатньо лише знати необхідний мінімум продуктів для енергійних малюків.