• 31

  Критерії для виховання успішних дітей

  Наукові дослідження показали, що у більшості батьків, чиї діти досягають своїх цілей, є спільні риси характеру. Усі нормальні батьки хочуть для своєї дитини лише найкращого. Чіткого рецепту дитячої успішності психологи поки не придумали. Однак вони вказали на декілька чинників у поведінці батьків, які цьому сприяють, повідомляє Tech Insider.

 • pochemuchka

  Понад 80% батьків не знають відповіді на питання дітей

  Фахівці з британського Інституту інженерних технологій встановили, що 83% батьків не можуть відповісти на питання дітей у галузі науки.

 • iStock_000014458523Small

  Чи безпечна косметика для дітей?

  З кожним роком в магазинах з'являється все більше і більше товарів косметики для дітей. Дитячою косметикою зараз нікого не здивуєш. Чи потрібно це все маленькій дівчинці 5-6 років? Питання спірне. Але куди більш часто мучить мам інше питання: наскільки вся ця косметика безпечна?

 • 176888732

  Як приборкати істерію дитини?

  Батькам в таких випадках потрібно стати експертами-психологами, інакше дитина виросте маніпулятором. Діти, як це не дивно, істерять абсолютно свідомо. Перший досвід доводить малюкові, що крики і сльози - відмінний спосіб звернути на себе увагу, висловити невдоволення і змусити навколишніх чинити, як йому хочеться.

Курс молодої мами : встигнути все

Курс молодої мами : встигнути все

Молодій мамі в перші роки материнства не вистачає двох основних речей: часу і сну. Для того, щоб мама могла все встигати і знаходити час на себе, їй варто навчитися раціонально планувати свій час. Наша стаття розповість про те, як мамі організувати свій час. 
Як правильно спати під час вагітності

Як правильно спати під час вагітності

Як не сумно, але саме в період вагітності, коли повноцінний здоровий сон так важливий для жінки та її майбутнього малюка, виникає 1001 причина, через які мама не може заснути. Частішає серцебиття, збільшується кількість позовів до сечовипускання, підвищується нервозність і тривожність, порушується травлення, в кінці кінців, зростаючий живіт починає доставляти явний дискомфорт і заважає обрати зручну позу для сну.
Зміцнюємо імунітет дитини восени

Зміцнюємо імунітет дитини восени

Коли ми чуємо слово «дієтична» і це стосується їжі, яку нам потрібно їсти, стає не по собі, зникає апетит і абсолютно немає бажання навіть коштувати. Частково, ця думка є оманою, тому як ви можете влаштувати для себе обід з низьким вмістом калорій і при цьому смачно поїсти.
Як історично змінювалося ставлення до дітей

Як історично змінювалося ставлення до дітей

Важко уявити, але далеко не завжди діти вважалися «квітами життя». У минулі століття цілком у порядку речей вважалося тілесне покарання і навіть вбивство дитини, його вважали недолюдиною, відмовляючи в наявності душі.
Що потрібно знати молодим батькам

Що потрібно знати молодим батькам

Діти вчаться на прикладі батьків, тому важливо виховувати не тільки дитину, а й самих себе. Якщо малюк бачить, що мама або тато смітить на вулиці, то обов'язково повторить те ж саме. Всі дії, слова і вчинки діти з часом переносять у доросле життя.