image

Що таке слінг? Переваги та різновиди

Слінгом для новонародженого вважається тканинна перев'язь, що не має застібок, пряжок, різноманітних вставок і строп.

 

Що вибирати із запропонованих засобів носіння дитини – вирішувати батькам, але, все-таки бажано перед його купівлею порадитись з лікарем-педіатром, а ще краще – лікарем ортопедом-травматологом.

Слінг - в першу чергу мамин помічник, адже в ньому носити набагато простіше, ніж просто на руках. Основними видами слінгів є слінг-шарф (відріз тканини довжиною від 2 до 5,5 м і шириною від 50 до 70 см), слінг на одне плече з регулюванням на кільцях. Його, до речі, 80% матерів надягають неправильно, насправд, і руки матері, замість того, щоб бути вільними, тримають малюка. До того ж, неправильне його надягання загрожує в гіршому випадку випаданням малюка з намотуванням.

tak-nosite-v-slinge-malusha-kotoromu-6-mesyatsev

Оскільки слінг має безпосередній контакт з малюком, тканина, з якої він зроблений, повинна бути лише натуральною: бавовна, бамбук, льон, вовна, шовк. Важливо також розуміти, що деякі слінги мають сезонність: шерсть буде відмінно гріти взимку, але влітку в такому шарфі носити нестерпно, а шовк буде приємно охолоджувати шкіру влітку, але на зиму тонкуватий. Також під час вибору тканини слінгу важливо розуміти, для малюка якого віку він буде слугувати. Льон може подряпати шкіру новонародженого, а шовк не витримує вагу 7-8 місячного малюка. Тому молоді батьки у віддають перевагу універсальним, бавовняним слінгам.

kak-sshit-sling

Тобто він потрібен доти, поки батьки відчувають в ньому необхідність. Час, коли дитину перестають носити в слінгу, залежить від стану материнської спини, характера малюка тощо.

Відносно давно молоді батьки користуються май-слінгом - гібридом слінг-шарфа і ергорюкзака – прямокутником з підтримувачами, до якого вшиті 4 лямки: короткі поясні і плечові завдовжки близько 2 м. На ринку також існують гібрид май-слінгу і рюкзака-кенгуру - ерго-рюкзак.

ergo-baby-carrier-original-black-camel-woman-carrying

zrostaymaluk.com.ua

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com