• 1_article_image620x375

  Історичний факультет УжНУ таки ліквідовано, декана Фенича усунули

  Епопея з переформатуванням історичного факультету Ужгородського національного університету закінчилася.

 • 3

  Nomen: Новий формат неформальної освіти в Ужгороді

  Ужгород постійно створює  освітні  проекти. Серед них — «Вуличний університет», «Відкриті екскурсії», навчальні  тренінги й  івенти від різних організацій та викладачів класичних вузів.  Творчі активні люди організовують лекції у мистецькому центрі «Галерея Ілько», проводять майстер-класи і воркшопи у бібліотеках, унікальних кафе або й просто неба. У місті бувають разові просвітницькі заходи або ж цілі серії і програми різної тематики. Нещодавно в освітньому просторі Ужгорода з’явився новий перспективний проект «Nomen».

 • 1

  У 2017 стипендії студентам призначатимуть по-новому

    Постановою від 28 грудня 2016 р. № 1050 уряд затвердив новий Порядок призначення і виплати стипендій учням професійно-технічних, студентам (курсантам) вищих державних та комунальних навчальних закладів, аспірантам і докторантам, які навчаються за денною формою навчання. 

 • b4b77dcc75a5cd4e3914a88aa00caa88

  Захоплення гострим перцем пов'язали зі зниженням смертності

  Американські вчені виявили, що вживання гострого перцю пов'язане зі зниженням ризику смерті від усіх причин. 

Професор УжНУ розповість про геополітику Закарпаття

Професор УжНУ розповість про геополітику Закарпаття

Закарпаття за часів Київської Русі і тисячолітнього перебування у складі Угорського королівства, а ще політичне русинство, перспективи регіону в контексті європейської геополітики та інші важливі питання, які стосуються можливостей та викликів геополітики Закарпаття розгляне під час лекції у "Совиному гнізді" професор Ігор Тодоров. 
В Ужгороді буде виходити щорічник «Українська гунґаристика»

В Ужгороді буде виходити щорічник «Українська гунґаристика»

Спеціалізований науковий щорічник «Українська гунґаристика», де б публікувалися вагомі результати досліджень з угорської історії та українсько-угорських відносин, вирішили започаткувати в УжНУ. 
Закарпатська обласна рада - за компроміс на історичному факультеті УжНУ

Закарпатська обласна рада - за компроміс на історичному факультеті УжНУ

Про це йдеться у відповіді за підписом заступника голови обласної ради Петра Грицика на колективні звернення студентів, викладачів, співробітників, випускників з проханням допомогти відстояти збереження історичного факультету як самостійного підрозділу.
УжНУ спільно з Норвегією і Словаччиною реалізовує проект про спортивне партнерство

УжНУ спільно з Норвегією і Словаччиною реалізовує проект про спортивне партнерство

18 листопада у словацьких Кошицях представники трьох країн (Словаччини – України – Норвегії) вітаються на проміжній ґрантовій конференції з твердим переконанням, що спілкування наживо важливе, адже для цього треба дивитися у вічі – отже, розуміти світ іншого. А ще вартує бути фізично активним і близьким з природою – сонцем, повітрям, водою, снігом, рослинним, тваринним світами. Це допомагає чути себе та навколишніх.
Чого хоче колектив історичного факультету УжНУ

Чого хоче колектив історичного факультету УжНУ

Історичний факультет має існувати самостійно. Жодних підстав для його ліквідацій-реорганізацій нема. Керівництво вишу повинно скасувати безпідставне рішення. Так вирішили збори студенти історичного факультету й окремо збори трудового колективу колективу історичного факультету 14 листопада. 
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com