image

Дивовижні факти, якими ви зможете похизуватися під час бесіди — 3

Цікаві факти про планету та її жителів з книги Д. Ллойда, Д. Мітчинсона і Д. Харкіна  «1227 фактів, від яких ви очманієте».

У 2010 році дохід Католицької церкви склав 97 мільярдів доларів.

«Trombone» в перекладі з французької означає «скріпка».

З 2010 року в Гані заборонили торгувати ношеними трусами.

«Wanklank» по-голландськи означає «немилозвучний шум». Wank (англ.) - маструбувати; clank (англ.) - брязкіт, брязкання.

48 років після винаходу консервної банки бажаючі поїсти консерви змушені були застосовувати долото і молоток. Консервний ніж винайшли лише у 1858 році.

70% всіх тварин в африканських джунглях виживають на фігах (інжир).

Громадяни Кувейту святкували закінчення Першої війни в Затоці збройовим салютом. 20 кувейтців загинуло від куль, що падали з неба.

Олімпійські ігри 1900 року в Парижі включали змагання у стрільбі по живих голубах.

У вомбатів послід має форму кубиків.

Вода протече 100 метрів нахилом поверхні в 1 ° за п'ять днів крізь гравій, за 13,7 років - крізь пісок і за 137 000 років - крізь глину.

З 1960 по 1977 рік секретний пароль, який потрібно було ввести Президенту США, щоб запустити ядерну ракету, був 00000000.

39-й Президент США Джиммі Картер одного разу відправив у хімчистку свій піджак, забувши в кишені шпаргалку з кодами запуску ядерної зброї.

Вугільна електростанція викидає в повітря в 100 разів більше радіоактивних відходів, ніж атомна при виробництві тієї ж кількості енергії.

Острів скарбів в озері Міндемойя на острові Манітулін в озері Гурон - найбільший в світі острів в озері на острові в озері. На самому острові також є маленьке озерце.

Найсильніші істоти на Землі - бактерії гонореї. Вони можуть тягнути вантаж, який у 100 000 разів перевищує масу їхнього власного тіла.

У дівчат-неандерталок біцепси були міцніші, ніж у сучасного дорослого чоловіка.

Друга людина, що спустилася по Ніагарському водоспаду в бочці, Боббі Ліч (1858-1926), вижив в цьому падінні, але загинув пізніше, послизнувшись на апельсиновій шкірці.

90% злочинів в афганській провінції Гільменд скоює місцева поліція.

У 1715 році група повстанців-якобітів не змогла взяти штурмом Единбурзький замок: мотузкові сходи виявилися на шість футів коротшими ніж було необхідно.

У 1915 році Чарлі Чаплін (1889-1977) брав участь в конкурсі двійників Чарлі Чапліна в Сан Франциско. Він не тільки не виграв, але навіть не пройшов до фіналу.

Якби один вампір харчувався один раз на день і кожного разу перетворював своїх жертв на вампірів, все населення планети перетворилося б на вампірів за один місяць.

Джордж У Буш назвав твір письменника Еріка Карла «Дуже голодна гусениця» (1969) улюбленою книгою свого дитинства. Книга була опублікована, коли екс-президенту США виповнилося 23 роки.

Американські аборигени, чия культура сягає корінням аж у льодовиковий період, можуть назвати по іменах гори (і визначити їхнє місце розташування), які останні 8000 років перебувають під водою.

Майже половина всіх китайських немовлят народжується через кесарів розтин.

Яйце страуса можна зварити всмятку за годину, круто - за півтори.

Енді Ворхол завжди носив зелені труси.

Історичну новину про перший пілотований політ (17 грудня 1903 року) братів Райт першим опублікував журнал «Відомості про вирощування бджіл».

Далі буде.

Перша частина.

Друга частина.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com