image

Група крові впливає на світогляд людини, - науковці

Вчені розповіли, що кожній групі крові властиво надавати людям специфічні фізіологічні властивості організму. Також знаючи її, можна розповісти про світосприйняття людини.

Перша група крові вважається найбільш давньою. Як показують дослідження, вона передалася від неандертальців в період близько 40000 р. до н.е. Ключовими стравами древніх людей були дикорослі рослини, останки хижаків, комахи. Люди, що володіють даною групою крові не схильні до відповідальності, часто не здатні довести справу до логічного завершення. При цьому, вони з легкістю знаходять вихід, скидаючи проблеми на людей з найближчого оточення. Тому, вони часто добре проявляють себе на посадах керівників і директорів.

Друга група крові бере витоки в часи, коли люди стали переходити в розряд всеїдних (близько 25000 - 15000 рр до н.е.). Основними їх турботами виявилися землеробство і тваринництво. Сьогодні люди з такою групою найчастіше зустрічаються на території Японії і Західної Європи. Основною рисою їх характеру є лідерство. Здатність не тільки вирішувати проблеми, але і пристосовуватися до будь-якої ситуації і зовнішньої середовищі існування. Дати ділову пораду щодо вирішення проблеми для них труднощів не складе, при цьому вона виявиться максимально ефективною. Таким людям підходять професії різних адміністраторів, докторів і вчителів.

Третя група крові, заявляють учені, бере початок 15000 р. до н.е. Люди покидали жарку місцевість, мігруючи до Гімалаїв. Сьогодні володарів цієї групи крові найбільше на території Східної Європи. Вони педантичні, а всі завдання виконують з високою точністю. З них виходять гарні ювеліри, хірурги, адвокати.

Четверта група крові - наймолодша, а її вік не перевищує 1 000 років. Сьогодні всього 5% людей входять до числа її володарів. Для тих, у кого ця група крові, підійде діяльність, пов'язана з підвищеним спокоєм і старанністю. Вони можуть бути економістами, винахідниками, програмістами.

Вчені повідомляють, що всі фактори не можуть бути обгрунтовані з високою достовірністю, однак при виборі професії це може принести деяку користь, так само як і відкрити нові можливості в будь-який період життя.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Редактор сайту - Костянтин Шевченко

    Тел.: +38 095 308 8778

    Ужгород, вул. Белінського, 24

    mail.prozak@gmail.com