image

Смартфони забирають сили й викликають тривогу

Надмірне проведення часу за своїми ґаджетами та в інтернеті можуть провокувати напади раптової тривоги, депресію, втому.

Фахівці провели експерименти над людьми, які під час обідньої перерви використовували смартфон для відволікання від роботи. В результаті з’ясувалося, що до кінця робочого дня співробітники, які користуються смартфонами, втрачали набагато більше сил, ніж їхні колеги.

Надмірне проведення часу  в Інтернеті через смартфон викликає у людей напади раптової тривоги. Для підтвердження своєї гіпотези вчені скористалися допомогою трьох сотень добровольців.

Депресія розвивається, якщо грати в ігри, входячи в соцмережі, або навіть користуватися додатками свого гаджета. На тлі емоційного виснаження падає і успішність людей.

Експерти настійно рекомендують якомога рідше користуватись смартфоном, оскільки справжнього спілкування, що дає сили і енергію, жодним гаджетом замінити не можна. Також експерти радять більше часу приділяти рідним і близьким, оскільки саме реальне спілкування дозволяє людині заряджатися позитивними емоціями.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com