image

В Ужгороді увосьме відбудуться "Закарпатські правові читання"

21-23 квітня 2016 року на юридичному факультеті УжНУ пройде вже VІІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів «Закарпатські правові читання».

«Закарпатські правові читання» традиційно єднають аспірантів, студентів, молодих викладачів провідних вишів України, а з 2012 року – й студентів з Європи, - повідомляє Медіацентр УжНУ.

Конференція проводиться з ініціативи Ужгородського національного університету за сприяння Університету в м. Мішкольц (Угорщина), Західного університету ім. В. Голдіша у м. Арад (Румунія), Люблінського католицького університету Івана Павла ІІ (Польща), Центральноєвропейського  університету у м. Скаліца (Словаччина), Академічного товариства ім. М. Балудянського (м. Кошице, Словаччина), Наукового товариства студентів та аспірантів юридичного факультету УжНУ, Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ, Ліги студентів Асоціації правників України, Європейської асоціації студентів права та Координаційної ради молодих юристів при Міністерстві юстиції України.

Для кожного молодого юриста взяти участь у такому заході корисно, адже є можливість отримати нові, поглиблені знання у сфері юриспруденції, нав’язати контакти з іншими науковцями. Правники діляться досвідом, презентують наукові школи серед вишів-партнерів, чим роблять поступові кроки до зближення численних закладів освіти й науки на теренах України та зарубіжжя.

Тому запрошуємо до участі всіх активних студентів та молодих учених, які бажають поділитися результатами власних наукових досліджень у різних галузях права. 

Інформаційний лист-запрошення

Термін подання матеріалів – до 20 березня 2016 року включно.

Офіційна сторінка FB – https://www.facebook.com/groups/266632863496344

Офіційна сторінка VK – http://vk.com/pravovichytannya

Контакти оргкомітету конференції:

Полюжин Іван Михайлович, аспірант УжНУ,

Тел.: 099-60-59-49-6

Ел. адреса: zakpravochytannya@gmail.com

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com