image

Що можна засунути у мікрохвильовку крім їжі?

Якщо ви гадаєте, що в мікрохвильовці можна тільки розігрівати і готувати нескладні страви, то помиляєтеся. Цей прилад незамінний в побуті.

Скотч або ізоляційна стрічка

Поліпропіленові стрічки з часом грубіють і втрачають клейкість. Але не поспішайте їх викидати. Поставте скотч або ізоляційну стрічку на 30 секунд в мікрохвильову піч (потужність - 800-1000 Вт).

Губка для миття посуду

Якщо губка ще міцна, але набула неприємного запаху, продезінфікуйте її. За хвилину мікрохвилі вб'ють всі мікроби в поролоні. Потужність можна виставити в діапазоні від 600 до 1000 Вт.

Скляні банки

Щоб маринувати огірки і робити інші заготовки на зиму, банки обов'язково потрібно стерилізувати. Зазвичай їх обдають парою або окропом. Але набагато швидше і зручніше стерилізувати скляну тару в мікрохвильовці. Для цього налийте на дно банки води, виставте потужність не менше 800 Вт і почекайте 3-5 хвилин. Важливо, щоб вода закипіла, а стінки посудини вкрилися конденсатом.

Зацукрований мед

Чим більше в меді глюкози і менше фруктози, тим швидше він зацукровується. Але процес кристалізації обернений: поставте банку з медом на кілька хвилин в мікрохвильовку. Потужність встановіть в районі 800 Вт.

Віск для депіляції

За тим же принципом можна розплавити віск для депіляції. Зазвичай це роблять на водяній бані або ставлять банку на батарею. Але з мікрохвильовкою швидше і простіше.

Грунт для розсади та кімнатних рослин

За допомогою мікрохвильової печі можна продезинфікувати землю (як городню, так і покупну) і тим самим підготувати її до посадки. Для цього грунт необхідно викласти в ємності і полити слабким розчином марганцівки. Виберіть максимально можливу для вашого приладу потужність і поставте 2 хвилини.

Туш для вій

Улюблена туш майже не прикрашає і обсипається з вій? Не засмучуйтесь! Зазвичай вона не використовується до кінця, а просто засихає. Є два способи подарувати туші друге життя за допомогою мікрохвильової печі.

Помістіть закритий тюбик в піч на 10 секунд, потужність - 500-800 Вт. Увага! На упаковці не повинно бути ніяких металевих частин. Вийміть щіточку і помістіть в мікрохвильовку відкритий тюбик і чарку з водою на 5-10 секунд (потужність та ж).

Конверт з маркою

Колекціонуєте марки або просто приклеїли марку не на той конверт? Це можна виправити. Щоб акуратно відклеїти марку, покладіть конверт в мікрохвильовку на 10 секунд. Потужність встановіть в районі 400-600 Вт.

Часник

Чистити часник - досить нудна справа. Зубчики дрібні, а ці тонкі плівки вічно липнуть до ножа і пальців. Але якщо перед чищенням покласти головку на 20 секунд в мікрохвильовку (при потужності приблизно 500 Вт), часник буквально сам вискочить з шкірки.

Ріпчаста цибуля

Ще один лайфхак в скарбничку під назвою «Як нарізати цибулю без сліз». Покладіть очищену цибулину в піч на 10-20 секунд при потужності 600-800 Вт. Мікрохвильове випромінювання зруйнує їдкі сполуки, що містяться в цибульному соку, і ви зможете спокійно нарізати цибулину.

Цитрусові

Щоб сік з лимона, апельсина або грейпфрута легше вижимався, розріжте плід навпіл і поставте в мікрохвильовку на 20-30 секунд (потужність середня - 400-600 Вт). Під дією електромагнітного випромінювання мембрани цитрусових руйнуються, і сік видавлюється легко.

Свіжа зелень

Відмінний спосіб зберегти базилік, петрушку, кріп, м'яту та інші трави на зиму - засушити. І якщо у вас немає спеціальної сушарки, скористайтеся мікрохвильовкою.

Розкладіть помиту і просушену зелень на паперовому рушнику. Зверху накрийте ще одним і поставте в мікрохвильову піч. Підсушуйте зелень 20-секундними фазами при максимальній потужності приладу, поки вона не стане ламкою. Одна партія, як правило, сушиться близько хвилини. В кінці перекладіть зелень в скляну тару з герметичними кришками.

Прянощі

При тривалому зберіганні сипучі приправи втрачають аромат. Особливо якщо були перепади температури і вологості, а тара була негерметична. Прогрійте прянощі в мікрохвильовій печі протягом 10-15 секунд при потужності не менше 800 Вт, щоб повернути їм апетитний запах.

Квасоля

Квасоля смачна і корисна, але дуже довго готується. Прискорити процес допоможе замочування за допомогою мікрохвильовки.

Залийте квасолю водою, додайте дрібку соди і поставте в мікрохвильовку на 7-10 хвилин. Потужність повинна бути маскимальною.

Кукурудза

За допомогою мікрохвильової печі можна швидко приготувати кукурудзу. Листя очищати не потрібно, лише відріжте черенок яким качан тримається за рослину. Поставте качан в мікрохвильовку на 5-7 хвилин. Якщо качанів більше, то і час збільшується приблизно пропорційно.

lifehacker

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com