image

Як уникнути помилок на кухні

Кухарі поділилися секретами виправлення популярних помилок під час приготування їжі.

Сім порад для виправлення кулінарних помилок виглядають так:

1. Якщо страва дуже гостра, додайте до неї цукор або вершкове масло. Якщо страва дуже солодка, додайте лимонний сік. Ці продукти нейтралізують смак.

2. Заправляйте пасту соусом до готовності страви. Якщо залити спагетті соусом ще під час варіння, смак буде більш насиченим.

3. Заточуйте ніж перед кожним використанням. Щоб при нарізці м'яса, овочів та інших продуктів проблем не виникало ніколи, корисно регулярно заточувати кухонний ніж.

 

 

4. Не намагайтеся гасити палаючу олію водою. Осередок вогню не тільки не згасне, але й спалахне сильніше. У цій ситуації краще використовувати харчову соду, сіль або відповідний вогнегасник. Також можна обережно прибрати сковороду з вогню і просто накрити кришкою.

5. Готуйте необхідні інгредієнти перед початком приготування їжі. Чітко організований процес приготування їжі приносить набагато більше задоволення і не викликає стресів. Заздалегідь підготовлені інгредієнти можна додавати в належний час, не турбуючись про те, що, поки ви наріжете моркву, цибуля вже згорить.

6. Не перемішуйте страву дуже часто. Деякі страви дійсно треба перемішувати постійно. Але тільки не смажені. Смак і форма смажених страв, наприклад, рису, від перемішування лише погіршуються.

7. Не намагайтеся зловити ніж, що падає. Хоча ця порада здається очевидною, багато людей у такій ситуації травмуються. Краще якомога швидше відскочте вбік.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com