Закарпатська кухня з ProZak: Лоці печене (ВІДЕО)

 

ProZak дуже любить готувати різні смаколики, пригощати ними своїх рідних і друзів, а також ділитися чудовими рецептами зі своїми читачами. Тож віднині будемо періодично публікувати для вас короткі рецепти закарпатських страв з лайфхаками, тривалістю до двох хвилин. Віримо, що наші відео стануть вам у нагоді і зроблять щасливішими ваші родинні і дружні трапези. Сьогодні пропонуємо рецепт страви лоці печене по-закарпатськи. 

 

Лоці - страва угорської кухні, але закарпатці трохи модифікували його. Основа лоці - свинина, у нашому випадку - свинні стейки.

Найбільша відмінність від подібних страв зі стейками - велика кількість цибулі, точніше "цибулева подушка", на якій тушкується м'ясо. Навіть ті, хто не дуже любить цибулю в такому вигляді, зацінять її смак, тому що у лоці цибуля схожа на карамелізовану.

Ех, у нас вже прокидається апетит від цього опису, особливо, як згадаємо на смак цю страву)

ProZak готував лоці на дачі, серед чудової природи і в хороші компанії. Перепрошуємо за якість відео, простоту сцен, і водночас цим відео підтверджуємо те, що будь-яку ресторанну страву можна готувати у домашніх умовах. І хай ніщо не стане вам на заваді!

Смачного! Любіть свою кухню, готуйте з радістю й чекайте нових рецептів! :)

 

Готували страву Евеліна Гурницька й Наталія Каралкіна,

Зйомка - Наталія Каралкіна,

Монтаж - Данило Баник,

Дегустатори - Богдан Михальчук, Арсен Бакса

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com